Tomb Raider: Definitive Edition’ı bedavaya elde edebilirsiniz!

Tomb Raider: Definitive Edition’ı bedavaya elde edebilirsiniz!

Eğer PSN üzerinden Rise of the Tomb Raider'ı ön sipariş verirseniz.

Pek çok oyun; ön sipariş verenlere ek içeriklerle piyasaya çıkıyor; bu gelenek Rise of the Tomb Raider’ın PlayStation 4 çıkışında da sürdürülecek. Fakat bu sefer ek paket veya özelleştirme yerine eleştirmenlerden yüksek puanlar alan başka bir Tomb Raider oyunu var, Tomb Raider: Definitive Edition.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Tomb Raider: Definitive Edition

Eğer Rise of the Tomb Raider’ın PlayStation 4’e çıkmasını büyük bir heyecanla bekliyorsanız; oyunu önceden sipariş etmek daha fazla Tomb Raider deneyimi yaşamanızı sağlayacaktır. Eğer PlayStation Mağaza üzerinden Rise of the Tomb Raider’ı çıkışından önce sipariş ederseniz Tomb Raider: Definitive Edition’ı, yani 2013 yılında çıkış yapmış olan Tomb Raider’ın yenilenmiş halini de elde edeceksiniz.

Eğer Tomb Raider’ın yenilenmiş sürümü; oyunu satın almanız için yeterli değilse buradaki haberimizi okuyarak, PlayStation 4 çıkışı ile gelecek diğer içeriklerin detaylarını da inceleyebilirsiniz. Hem yeni içerikleriyle beraber Rise of the Tomb Raider oynayabilir, hem de canınız sıkıldığında Tomb Raider: Definitive Edition’ı deneyimleyebilirsiniz. Sony ve Square Enix’in bu kampanyası, serinin hayranı PlayStation 4 kullanıcılarını bir hayli mutlu edecektir.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.