Tom Holland, Uncharted filmi için ne kadar tutkulu olduğundan bahsetti

Tom Holland, Uncharted filmi için ne kadar tutkulu olduğundan bahsetti

Yine de Uncharted filminde Nathan Drake olarak Tom Holland ismini göreceğimiz, tamamen kesin değil.

Geride bıraktığımız Mayıs sırasında, uzun süredir beklenen Uncharted filmi hakkında yepyeni bilgilere sahip olmuştuk. Bu bilgilerden en önemlisi ise, filmin Nathan Drake karakterinin gençliğine odaklanacak olmasıydı. Yani, muhtemelen video oyunu serisine bir “Prequel” görecektik bu film ile. Ardından da, genç Nathan Drake karakterinin, Spider-Man rolü ile tanınan Tom Holland isminin canlandıracağı söylenmişti. Ardından bu bilgi onaylanmıştı. Bugün ise Tom Holland, film hakkında açıklamalar yaptı ve film için oldukça tutkulu olduğunu, fakat henüz %100 olarak film içerisinde bulunmadığını belirtti. Yani, kadronun değişme ihtimali bulunuyor ve genç Nathan Drake karakterini, başka birinin canlandırma ihtimali de söz konusu.

Tom Holland, Uncharted filmi için ne kadar tutkulu olduğundan bahsetti

Tom Holland, “Film ile Nathan Drake karakterinin köklerine dönmek istiyoruz çünkü video oyunu serisinde, genellikle bu karakterin olgunlaşmış halini görüyoruz. Fakat şu an, bu dediklerim sadece bir muhabbet konusu. Tom Rothman ile kısa bir konuşma gerçekleştirdik ve sonucunda bu senaryoya kavuştuk. Ardından Shawn Levy ile de konuşma fırsatı buldum, bu senaryodan bahsedip, senaryo hakkında ne kadar tutkulu olduğumu söyledim. Fakat hiçbir şey garanti değil.” dedi konu hakkında.

Yani, bu açıklamalara bakarak, Uncharted filminin henüz tam oturmadığını görebiliyoruz. Tom Holland, senaryonun değişebileceğinden bahsediyor. Bu durumda, eğer senaryo köklü bir değişim görürse, muhtemelen kendisi de Nathan Drake rolüne sahip olamayacaktır. Tüm bunların haricinde, en iyi PS4 oyunları yazımıza, en iyi oyun televizyonları yazımıza, Steam deneyiminizi zenginleştirebilecek 8 yazılım yazımıza ve Minecraft Story Mode – Sezon 2 – Bölüm 1: Hero in Residence inceleme yazımıza göz atabilirsiniz. Son olarak, bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın