Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Ferhat Can Koyuncu, Editör Yazım tarihi: 20.07.2021

Ubisoft San Francisco tarafından geliştirilen Tom Clancy’s XDefiant duyuruldu. İlk görüntüler, Splinter Cell’den karakterler ve The Division’dan kıyamet sonrası New York dahil olmak üzere, görevleriniz sırasında görmeyi bekleyebileceğiniz bazı tanıdık yüzleri ve yerleri gösterdi. Aşağıdan Tom Clansy’s Xdefiant için hazırlanan fragmanı izleyebilirsiniz.

Oynaması ücretsiz, sınıf tabanlı, çok oyunculu yeni nişancı oyunu Tom Clancy’s XDefiant duyuruldu

Ubisoft, Tom Clancy evreninden oynanabilir grupları içeren, oynaması ücretsiz, sınıf tabanlı çok oyunculu yeni bir nişancı oyunu olan Tom Clancy’s XDefiant’ı duyurdu. Ubisoft San Francisco tarafından geliştirilen Tom Clancy’s XDefiant , özel yeteneklere sahip gruplar olarak temsil edilen kişiselleştirilmiş sınıflarla gerçekçi silah oyunları vaat ediyor. Bu gruplar (Echelon, Outcasts, Cleaners ve Wolves), Splinter Cell, The Division ve Ghost Recon serileri gibi diğer Tom Clancy oyunlarından esinlenmeler bulunuyor.

Örnek olarak, “Splinter Cell” serisindeki ana karakter Sam Fisher ile yakından ilişkili olan gizli birim “Echelon”, “destek” olarak müttefikleri desteklerken, Ghost Recon Breakpoint’de görünen askeri örgüt Wolves, tank olarak ön taraftadır. Division’dan Cleaners, Saldırı ile düşmanı yok etme rolü varken, Outcasts ise Şifacı olarak müttefikleri kurtarma rolü verilmiştir. Oyuncular en sevdikleri gücü seçecek, silahlarını özelleştirecek ve kendilerini savaş alanına atacaklar.

Ayrıca Infinity Ward’da  yapımcı olarak görev yapan  Mark Rubin’in de bu işin içinde olduğu görüyoruz. Bu çalışmanın duyurulmasından önce, Twitter hesabında, çalışmasının duyurulmasını sevindiren bir tweet attı. Mark Rubin paylaştığı gönderide “Call of Duty serisinden ayrıldığımdan beri üzerinde çalıştığım ilk büyük oyun” dedi. Bu oyunun oynanışı, Call of Duty serisinin yapımında geliştirdiği deneyime dayanabilir. Tom Clancy’s XDefiant, Amazon Luna ve Google Stadia için stream sürümleriyle PlayStation 4, PlayStation 5, Windows PC, Xbox One ve Xbox Series X’e geliyor. Ayrıca Ubisoft, oyuncular için çapraz platform sözü verdi.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.