Tom Clancy’s The Division bir süreliğine ücretsiz oluyor

Tom Clancy’s The Division bir süreliğine ücretsiz oluyor

Tom Clancy’s The Division için ön indirmeler de başladı.

Eğer PC üzerinde Tom Clancy’s The Division oyununu bir süreliğine denemek isterseniz, fırsat elinize geldi. Ubisoft ekibinden gelen açıklamalara göre Tom Clancy’s The Division, bu hafta sonu ücretsiz olarak oyunculara sunulacak. Eğer oyunun indirme boyutu gözünüzü korkutuyorsa, şimdiden indirme işlemini başlatabilirsiniz ve hafta sonu oyunu oynamaya başlayabilirsiniz. Çünkü Ubisoft, ücretsiz hafta sonu etkinliği için ön indirmeleri de açtı. Tabii bu noktada söylememiz gerekiyor, oyun sonsuza kadar, ücretsiz olarak sizin olmayacak. Sadece bu hafta sonu için geçerli olacak.

The Division

Tabii şimdi Tom Clancy’s The Division ücretsiz olduğu için, oyunun standart ve altın sürümü de indirime girdi. Yani, oyunu hafta sonu denedikten sonra satın almak isterseniz, indirimli bir fiyattan yararlanabileceksiniz. Son olarak söyleyelim, bu etkinlik Steam üzerinde değil Uplay üzerinde olacak. Hazırlıklarınızı ona göre yapmanızı öneriyoruz.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve en iyi PlayStation 4 oyunu ile tanıştıralım: Uncharted Kayıp Miras inceleme. Eğer hikaye temelli bir oyun yerine, daha hızlı ve daha silahlı bir oyun arıyorsanız, Destiny 2 inceleme yazımıza da göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın