Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 24.05.2021

Bugün Ubisoft, Tom Clancy’s Rainbow Six Siege Yıl 6 Sezon 2 North Star, Kuzey Amerikalı İlk Ulus olan Nakoda ülkesinden gelen yeni operatör Thunderbird, tamamen yenilenmiş olan Favela haritasını ve daha birçok yeniliği duyurusu yaptı.

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege Yıl 6 Sezon 2 North Star sezonu geliyor

North Star’da oyuncular yepyeni bir savunanı keşfedecek, adı: Thunderbird. Düşmüş olsalar bile, bu cihaza yakın olan herhangi bir oyuncuyu (dost ya da düşmanı) iyileştiren bir Kona İyileştirme İstasyonu yerleştirebilir. Kona İstasyonu, her şarjdan sonra yenilenmeye girer. Thunderbird, birincil silah olarak SPEAR .308 veya SPAS-15 ve ikincil silah olarak BEARING 9 veya Q-929 ile donatılmış, düşük zırhlı, yüksek hızlı bir operatördür.

Buna ek olarak North Star; odalı, daha iyi harita genel bakışı olan ve iyileştirilmiş navigasyon ile yeniden tasarlanmış Favela haritasını sunuyor. Bu değişiklikler, okunabilirliği artırarak oyuncuların Favela’da oynarken nerede olduklarını ve nereye gittiklerini her zaman bilmelerini sağlayacak.

Test sunucularında iki yeni özellik test edilecek: yenilenmiş zırh sistemi ve ölümden sonra oynanış. Oyuncuların zırhları, zırhlarının etkisini daha iyi görebilmeleri için ek cana dönüştürülecek. Ek olarak oyuncular, öldükten sonra yeni oynanışa sahip olacak: Saldıranlar kendi dronlarını kontrol edebilecekken, bazı savunanlar ölümlerinden sonra cihazlarını kullanabilecekler (Maestro, Echo veya Mozzie dahil). Bu değişikliklerin oyun üzerinde güçlü bir etkisi olacak ve oyuncuların geri bildirimlerini almak için test edilmesi gerekiyor. Bu yüzden, yalnızca Test Sunucusu’nda bulunacaklar ve North Star’ın çıkışıyla canlı sunucularda yayınlanmayacaklar.

North Star ile gelen ek güncellemeler aşağıdakileri içerir:

  • Puan Tablosu 2.0
  • Yeni ceset simgeleri
  • Mermi delikleri düzeltmesi
  • Operatör dengelemesi (Melusi, Mira ve Maestro ayarlamaları ve Gaz Yayılımı yenilenmesi)
Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.