Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 27.10.2020

 Ubisoft ekibi, günümüzün önemli rekabetçi yapımlarından biri olan Tom Clancy’s Rainbow Six Siege için sınırlı süreli bir etkinlik modunu duyurdu. Tom Clancy’s Rainbow Six Siege Sugar Fright modu, ilk kez oyuncuların yeniden canlanmasına izin veren yeni Candy War’u getiriyor.

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege Sugar Fright etkinliği sadece kısa bir süre için var

Eğer hoşunuza gittiyse bol bol tadını çıkarmanızda fayda var. Çünkü verilen bilgilere göre Sugar Fright etkinliği sadece 27 Ekim 2020 ile 10 Kasım 2020 tarihleri arasında geçerli olan bir etkinlik olacak. Candy War’da oyuncular, elendikten sonra rakiplerinin düşürdüğü şekerleri toplamalıdır. Ancak Tom Clancy’s Rainbow Six Siege tarihinde ilk kez oyuncular yeniden dirilebilir ve intikam alabilirler. Bu etkinlik, özellikle bu oyun modu için oluşturulmuş yepyeni bir haritada gerçekleşiyor ve bu harita yalnızca etkinliğin oynama listesi boyunca kullanılabilir.

Sugar Fright etkinliği; Zofia, Capitao, IQ, Nomad, Thermite, Castle, Ela, Frost, Goyo ve Pulse için özel kişiselleştirme içeren 30 benzersiz ögeye sahip kendi Koleksiyonuyla birlikte geliyor. Bu kukla tasarımları, oyuncuların Candy War modunu oynamak için bu Operatörleri seçerek oyunda görebilecekleriyle aynıdır. Oyuncular özel bir Etkinlik Mücadelesi yoluyla Sugar Fright paketlerini kazanabilir, ana ekranın Paketler bölümünde her biri 300 R6 Kredisi veya 12500 Nam karşılığındaki paketleri satın alabilirler. Son olarak, her bir Operatörün özel, sınırlı süreli özelleştirme ögeleri, her biri için 1680 R6 Kredisi karşılığında Mağaza bölümünde Deste olarak satın alınabilir.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.