Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege oyununa ganimet kutuları eklendi

Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege oyununa ganimet kutuları eklendi

Çünkü... Çünkü, neden olmasın? Ganimet kutuları, yavaş yavaş her oyunda standart oluyor.

Günümüzde çıkan birçok video oyununda ganimet kutuları oluyor. Bu kutular içerisinden, oyun içerisinde kullanabileceğimiz yeni eşyalar çıkartabiliyoruz. Birçok oyunda bu kutular, hem gerçek para, hem de oyun içi para ile satılıyor. Tabii kutuları oyun içi para ile almak çok büyük uğraş gerektirirken, gerçek para ile hemen alınabiliyor. Yani, oyuncular mikro ödemeye itiliyor. Bugünlerde ise Ubisoft, bu sistemi, belki de şu sıralar en çok sevilen oyununa uyguladı. Evet, Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege oyununa ganimet kutuları eklendi. Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege içerisindeki kozmetik ögeleri, artık bu kutular içerisinden çıkartabileceğiz.

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege oyununa ganimet kutuları eklendi

Alpha Packs adına sahip olan bu kutular, halihazırda oyun içerisinde bulunan kozmetik ögeleri içerisinde bulunduruyor. Fakat bu kozmetikler haricinde, bir de normal olarak alınamayan, sadece kutu içerisinde bulunan, Efsanevi seviyede kozmetik ögeler bulunuyor. Şimdilik sadece oyun oynayarak kazanılan bu kutular, gelecekte mutlaka karşımıza gerçek para ile de çıkacaktır. Sonuçta ticaret yapılıyor, değil mi?

Bakalım Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege oyuncularının bu duruma tepkisi ne olacak? Merakla bekliyor olacağız. Tabii aynı şekilde, sizlerin yorumlarını da bekliyoruz. Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege için gerçekten bir ganimet kutusu sistemi gerekiyor muydu? Ubisoft tarafından atılan bu adımı nasıl değerlendiriyorsunuz?

Tüm bunların haricinde, en iyi PS4 oyunları yazımıza, en iyi oyun televizyonları yazımıza, Steam deneyiminizi zenginleştirebilecek 8 yazılım yazımıza ve Minecraft Story Mode – Sezon 2 – Bölüm 1: Hero in Residence inceleme yazımıza göz atabilirsiniz. Son olarak, bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.