Tom Clancy’s Rainbow Six Siege: Advanced Edition listelendi

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege: Advanced Edition listelendi

Acaba paketin içerisinde neler var?

Amazon, sadece birkaç saat önce Tom Clancy’s Rainbow Six Siege: Advanced Edition listelemesi gerçekleştirdi. Ubisoft tarafından geliştirilen bu oyun, oyuncular tarafından oldukça sevilmişti ve oyunun Games as a Service modeli de taktir toplamıştı. Şimdi ise Amazon’un listelemesine göre bu oyun, daha farklı bir paket ile oyunculara sunulacak. Öncelikle söylemek gerekir ki, bahsettiğimiz bu listeleme PlayStation 4 için yapıldı. Buna rağmen, Tom Clancy’s Rainbow Six Siege: Advanced Edition bizce Xbox One ve PC platformlarına uğrayacaktır. Peki, bu paketin içerisinde neler var?

Tom Clancy's Rainbow Six Siege: Advanced Edition listelendi

Amazon’un listeleme sayfasına göre paket içerisinde öncelikle ana oyun bulunuyor. Tom Clancy’s Rainbow Six Siege: Advanced Edition içerisinde ayrıca 10 adet Outbreak koleksiyon paketi de bulunuyor. Bu paketlerin içerisinden nadir eşyalar düşebiliyor. Bahsi geçen paketlerin tek satış fiyatı ise 2.50 Dolar. Tüm bunların haricinde, oyuncular muhtemelen Tom Clancy’s Rainbow Six Siege: Advanced Edition ile ilk defa bu oyuna adım atacağı için, Ubisoft, 600 birim oyun içi para veriyor. 5 Dolar değerinde olan bu para birimi ile istediğiniz operatörü hemen açabileceksiniz.

Amazon listelemesine göre paketin içeriği bu kadar. Oyuncular, bu paketi şimdilik sadece kutulu olarak satın alabiliyor gibi görünüyor ama dijital olarak da muhtemelen satışa çıkacaktır. Peki, oyuncular ne zaman bu paketin tadına bakabilecek? Ubisoft tarafından gelen resmi bir açıklama yok ama Amazon’un sayfasına göre bu paket, 13 Şubat 2018 tarihinde çıkışını gerçekleştirecek. Son olarak belirtelim, paketin fiyatı hakkında da herhangi bir bilgi bulunmuyor. Ne yazık ki bizler de bir tahmin yapamıyoruz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.