Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 21.01.2021

Ubisoft ekibi tarafından, bir süredir bizlerle olan Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint ile ilgili sevindirici bir haber paylaşıldı. Verilen bilgilere göre Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint, bir süre boyunca tamamen bedava olarak oynanabilir. Tabii, sadece kısa bir süre için. Ondan sonra, oyuna tekrar erişim için oyunu satın almanız veya bir başka böyle bir etkinliği beklemeniz gerekecek.

Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint 25 Ocak 2021 tarihine kadar bedava oynanabilir

Ubisoft tarafından verilen bilgilere göre Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint, 25 Ocak 2021’e kadar tamamen ücretsiz olarak oynanabilir durumda olacak. O zamana kadar oyunu indirip oynayabilir, tadını çıkarabilirsiniz. Fakat, daha önce de altını çizdiğimiz gibi, o tarih itibari ile oyunu satın almadıysanız veya almazsanız oynamaya devam edemeyeceksiniz. Tabii, bir başka kampanyayı da bekleyebilirsiniz. Bir an önce indirip oynamak isterseniz, oyunun Epic Games veya Uplay sayfalarına göz gezdirebilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.