Tokyo Game Show 2017 etkinliğinden en iyi cosplay çalışmaları

Tokyo Game Show 2017 etkinliğinden en iyi cosplay çalışmaları

Yaklaşık 20 görselli bir galeri sizleri bekliyor.

Tokyo Game Show 2017, 2 gün boyunca halka açık kaldı ve bu 2 gün içerisinde birçok cosplay sanatçısı da etkinlik alanına akın etti. Ayrıca bu etkinlik sırasında bir de sadece cosplay sanatçılarına özel olarak başka bir etkinlik düzenlendi. Bu etkinliğin adı ise Cosplay Collection Night idi. Kotaku ise hem Cosplay Collection Night içerisinden, hem de genel olarak Tokyo Game Show 2017 etkinliğinden en iyi sanatçıları buldu ve hepsini tek bir yazıda topladı. Bizler de şimdi o sanatçıların çalışmalarını sizlere sunuyoruz. Eğer dilerseniz, sizler de haberimizin en sonundaki galeriyi kullanarak, Tokyo Game Show 2017 etkinliğinden en iyi cosplay çalışmalarına göz atabilirsiniz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Tokyo Game Show 2017 etkinliğinden en iyi cosplay çalışmaları

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve en iyi PlayStation 4 oyunu ile tanıştıralım: Uncharted Kayıp Miras inceleme. Eğer hikaye temelli bir oyun yerine, daha hızlı ve daha silahlı bir oyun arıyorsanız, Destiny 2 inceleme yazımıza da göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.