Türkiye

İlk Titanfall mobil oyunu, Titanfall: Assault çıktı

İlk Titanfall mobil oyunu, Titanfall: Assault çıktı

Titanfall: Assault ile savaşa dahil olun. Artık Titanlar ile akıllı telefonlarımızda savaşabileceğiz.

Titanfall: Frontline adındaki stratejik kart oyunundan tamamen vazgeçtikten sonra Respawn ile Vince Zampella’nın mobil stüdyosu Particle City, sonunda yeni bir oyun çıkarmayı başardı. Hepimizin oynayabileceği robot dövüş oyunu Titanfall: Assault mobil oyunu, iOS veya Android işletim sistemlerine yüklenebilir. Sevilen Titanfall aksiyonu artık akıllı telefonlarımızda da doyasıya yaşanabilir.

Titanfall Assault, birinci Titanfall mobil oyunu çıktı

Oyun, aslında hala bir strateji oyunu ve hala kart toplayabilirsiniz ama yine de Titanfall: Assault, Clash Royale tipi asker sürdüğünüz oyunlardan çok daha fazlası. Oyundaki takımların amacı, kontrol noktalarını ele geçirmek ya da düşman karargahındaki dev kuleleri yok etmektir. Her maçın belli bir süresi var ve sadece 3 dakikanız kaldığınızda Titanları savaşa dahil edebilirsiniz. Bu da mücadeleyi epey hareketlendiriyor.

Titanfall: Assault’ı dileyen herkes şu an akıllı telefonlarında oynayabilir. Oyunun içinde bir çok zaman mekanizması var. Ayrıca oyunun para birimini kullanarak asker grupları, Titanlar ile işinize yarayabilecek çeşitli kartlar satın alabilirsiniz. Oyuncular çoktan Titanfall: Assault’ı telefonlarına yükleyip birbirleriyle kıyasıya mücadele etmeye başladılar. Siz de bu amansız savaştaki yerinizi alın, düşmanlarınıza korku salın.

Titanfall: Assault, birinci Titanfall mobil oyunu çıktı

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. Eğer konsol oyunlarından uzakta, PC üzerinde oyun oynuyorsanız, PlayerUnknown’s Battlegrounds ipuçları, en güçlü silahları ve daha fazlası yazımız sizleri bekliyor. Eğer oynayacak oyununuz bulunmuyorsa da, Humble Monthly Bundle yepyeni fırsatları ile oyuncuları bekliyor yazımıza göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın