Titanfall 2 sunucuları emin ellerde!

Titanfall 2 sunucuları emin ellerde!

Geliştirici firma, iyi bir oyun tecrübesi için yoğun uğraş veriyor.

Oyunların sunucularında zaman zaman oluşan problemler, hepimizin karnını ağrıtıyor fakat Titanfall 2’de bunun olmaması için sağlam adımlar atılıyor. Geliştirici firma Respawn Entertainment, yaptığı anlaşmalarla oyunu sağlam temellere oturtmak için çabalıyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

titanfall2

Oyunun sunucu mimarisi, birden fazla sağlayıcıya güveniyor. Respawn Entertainment, attığı adımları teker teker açıkladığı bir video yayımladı ve soru işaretlerini giderdi. 27 Temmuz 2016 tarihinde, oyunun çoklu oyuncu sunucularının bütün dünyayı kapsayacak şekilde kurulduğu belirtildi. Çoklu oyuncu modu, bulut teknolojisi sağlayıcısı olan Google, Amazon ve Microsoft Azure ile güvence altına alınmış durumda. Aşağıda izlemeniz için bıraktığım videoda, oyunun baş geliştiricisi Jon “Slothy” Shiring, oyunun sunucularının nasıl daha stabil olacağını ve tüm dünyaya ulaşacağını açıklıyor.

Oyunun bir de teknik testi olacak, bu modu beta sürümü olarak düşünebilirsiniz. Bu testle Respawn Entertainment, oyunu daha da kusursuz hale getirmeyi amaçlıyor. PC, PlayStation 4 ve Xbox One için listelenen oyunun çıkışı olarak 28 Ekim 2016 tarihi listelendi. Teknik test ile ilgili henüz belirtilen bir tarih yok. Haberimiz bittiğine göre, sizi artık videoyla baş başa bırakabilirim.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.