Titanfall 2’nin çok oyunculu modu da sonunda ortaya çıktı

Titanfall 2’nin çok oyunculu modu da sonunda ortaya çıktı

Gamescom 2016'da tam bir maç yapıldı.

EA Games, Gamescom 2016 fuarına hızlı bir giriş yaptı. Uzun zamandır beklenen yeni Titanfall oyununun, çok oyunculu modu da ortaya çıktı. Canlı yayında, Titanfall 2’nin çok oyunculu modunda tam bir maç yapıldı.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Titanfall 2

Pek çok ünlü oyuncunun katıldığı canlı yayında, Titanfall 2’nin çok oyunculu modunu tam olarak görmüş olduk. Her oyuncunun tarzını destekleyen oyun, bizlere muhteşem bir Titanfall deneyimi yaşatacak anlaşılan. Daha önceden oyunun seneryo modu hakkında pek çok bilgi edinmiş olsak da, çok oyunculu moda dair fikrimiz yoktu. Oyun, alfa öncesi aşamada olsa bile; akıcı ve kesintisiz bir maç yaşatarak, çıkışında da mükemmel olacağının teminatını veriyor adeta.

Electronic Arts’ın beklentileri boşuna yüksek tuttuğunu söylemek, yalan söylemek olur. Çok fazla detay verip heyecanınızı kırmayalım, hemen aşağıdaki videodan çok oyunculu modun keyfine bakabilirsiniz. Respawn Entertainment tarafından geliştirilen oyun, 28 Ekim 2016 tarihinde sevenleriyle buluşacak. PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarında; Titanfall 2 zevkini yaşamamıza az kaldı.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın