THQ Nordic, Gamescom 2017 sırasında 2 yeni oyun duyuracak

THQ Nordic, Gamescom 2017 sırasında 2 yeni oyun duyuracak

Ayrıca THQ Nordic, Gamescom 2017 sırasında göstereceği diğer oyunların listesini de verdi.

THQ Nordic, biraz önce yeni bir haber paylaşarak, Gamescom 2017 etkinliğine katılacaklarını duyurdular. Bu duyuru yazısında, ekibin göstereceği oyunlar da belirtiliyordu. Dilerseniz öncelikle ekibin daha önceden duyurulmuş, tekrar Gamescom 2017 sırasında göstereceği oyunlardan bahsedelim. THQ Nordic öncelikle ELEX oyununun neredeyse tamamlanmış bir sürümünü oyunculara gösterecek. Ardından Battle Chasers: Nightwar, ilk kez oynanabilir olarak oyunculara sunulacak. Tüm bunların haricindeyse, SpellForce 3 oyununun senaryo modu gösterilecek. Senaryo modu gösterilecek olan başka bir oyun ise Aquanox: Deep Descent olacak. Eğer tüm bunlar size yeterli gelmediyse ekip; The Guild 3 ve Wreckfest oyunlarını gösterecek. Üstüne bir de 2 yeni oyun duyuracak!

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

THQ Nordic, Gamescom 2017 sırasında 2 yeni oyun duyuracak

Ekibin duyurmaya hazırlandığı bu iki oyundan bir tanesi, yepyeni bir seri olacak ve diğer oyun ise bilindik bir serinin yeni oyunu olacak. Bahsettiğimiz orijinal yeni oyun, açık dünya bir rol yapma oyunu olacak ve kıyamet sonrası Kung-Fu ögelerini içerisinde bulunduracak. İkinci oyun ise, oldukça popüler, korkutucu ve gizemli bir serinin yeni oyunu olacak. Bizlerin aklına bu duyurulacak olan ikinci oyunun ne olacağı henüz gelmedi. Sizlerin bir fikri varsa, büyük bir merak ile bekliyor olacağız yorumlarınızı.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazımıza göz atabilirsiniz. Eğer sadece en iyi PlayStation 4 oyunlarını görmek istiyorsanız, en iyi PS4 oyunları başlıklı yazımız mutlaka ilginizi çekecektir. Eğer tüm bu oyunları oynayacak bir televizyon arıyorsanız, en iyi 4K ve HDR oyun televizyonları yazımız işinizi görecektir. Daha genel kullanım amaçlı bir televizyon arıyorsanız da, en iyi oyun televizyonları başlıklı bir yazımız bulunmakta.

Son olarak, bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.