Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 13.10.2018

THQ Nordic ekibinin ellerinden beklemekte olduğumuz Darksiders 3, son günlerde daha sık karşımıza çıkar oldu bildiğiniz üzere. Her karşımıza çıkışında ise yeni yeni bilgiler sundu bizlere. THQ Nordic ekibi, şimdi de Darksiders 3’nin ek paketleri ile ilgili bilgiler verdi. Tabii, çok fazla detaya girmediler. Çünkü, daha Darksiders 3’nin kendisi bile oyunculara sunulmuş değil. Fakat, yine de önemli diyebileceğimiz birtakım bilgiler basın ile paylaşıldı.

THQ Nordic, Darksiders 3 ek paketleri ile ilgili bilgiler verdi

Bildiğiniz üzere, THQ Nordic’in imzasını taşımakta olan Darksiders 3, 27 Kasım 2018 tarihinde oyuncuların beğenisine sunulacak. Oyun çıkışını gerçekleştirdikten sonra da, 2 farklı ek paket ile zenginleştirilecek. Verilen bilgilere göre, bu ek paketler yeni oynanabilir bölgeler, yeni zorluklar, bulmacalar, eşyalar ve düşmanlar ekleyecek oyuna. Bahsini etmekte olduğumuz ek paketlerden ilkinin adı The Crucible. Fury’nin gizemli bir yeri ziyaret edişinin hikayesini göreceğiz bu ek pakette. Verilen bilgilere göre, düşman dalgaları ile savaşacağız ve başarımıza göre ödüllendirileceğiz.

Darksiders 3 için gelecek olan ek paketlerden 2.’sinin adı ise Keepers of the Void. Keeper of the Void ek paketi ile birlikte Fury, Serpent Holes’a gidiyor. Ek paket hakkında paylaşılan bilgilere göre antik bir sıkıntı tekrar ortalığı karıştırmaya başlamış. Tabii ki, görevimiz bu sorunlara bir son getirmek. Haberimizde sizlere bahsetmiş olduğumuz her iki ek paket için de ne yazık ki bir çıkış tarihi verilmiş değil. Sadece, ek paketlerin ne sunacağı ile ilgili yüzeysel bilgiler mevcut.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.