Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Aslı Hürüze Arı, Editör Yazım tarihi: 02.06.2021

Uzun süredir pandemi nedeniyle kapalı olan sinemalar, yeni filmlerin çıkış tarihinin sürekli ertelenmesine ve çekimlerin iptal edilmesine neden oldu. Ancak, pandemi sonrası insanların göstereceği yeni ilgiye hazır olmak isteyen Marvel, bu süreci Thor Love and Thunder filmi için kullandı. Herkesin merak ettiği Thor Love and Thunder filminin çekimleri ise tamamlandı ve çıkış tarihi belli oldu.

Thor Love and Thunder çıkış tarihi belli oldu

Disney’in yarattığı Marvel Sinematik Evreni’nin yeni dönemi bildiğiniz gibi Black Widow ile başlayacak. Bu yeni dönemde en çok merak edilen filmlerden biri de şüphesiz Thor serisinin yeni filmi Thor Love and Thunder. Geçtiğimiz saatlerde de Thor Love and Thunder’dan heyecanlandıran bir açıklama geldi. Müjdeyi Thor karakterine hayat veren Chris Hemsworth duyurdu. Resmi Instagram hesabında bir paylaşım yapan sevilen oyuncu, filmin yönetmeni ve Korg karakterini canlandıran Taika Waititi ile bir kare paylaştı. Paylaşımında, “Bolca aşk ve bolca gök gürültüsü.” ifadelerini kullanan Chris Hemsworth, çekimlerin tamamlandığını söylerken, filmde neler beklememiz gerektiği konusunda hayranları bilgilendirdi.

Oldukça ilginç bir konuya sahip olacak olan Thor Love and Thunder, Jason Aaron tarafından yazılmış bir çizgi romanını konu alacak. Bu filmde güçlerini kaybedecek olan Thor, efsanevi çekici Mjolnir’i artık taşıyamayacak. Onun yerine Jane Foster bu görevi üstlenerek filmde adeta kadın Thor olacak. Thor Love and Thunder’ın vizyon tarihi ise 6 Mayıs 2022. Filmin şu an için oyuncu kadrosu, Chris Hemsworth, Natalie Portman, Christian Bale, Tessa Thompson, Chris Pratt, Sean Gunn, Karen Gillan, Matt Damon ve Russell Crowe gibi isimlerden oluşuyor.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.