This War of Mine: Stories – Father’s Promise duyuruldu

This War of Mine: Stories – Father’s Promise duyuruldu

This War of Mine ile yine duygu seline kapılmaya hazır olun.

2014 senesinde piyasaya sürülen ve klasik savaş oyunlarında daha önce hiç vurgu yapılmamış bir noktaya parmak basan This War of Mine, çıkış yaptığı günden beri oyuncular tarafından aktif bir şekilde oynanmaya devam ediyor. This War of Mine içerisinde, savaş sırasında hayatta kalmaya çalışan sivil bir grup insanı yönetiyorduk. Geceleri yemek, içecek veya malzeme bulmak için ganimet avına çıkıyorduk. Bazen askerlerin parmaklarının ucundan o değerli yemeklerini alıyor, bazen de yaşlı insanlardan zorla malzeme almaya çalışıyorduk. İşte bu oyun için yeni bir ek paket duyuruldu: This War of Mine: Stories – Father’s Promise.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

This War of Mine: Stories – Father’s Promise duyuruldu

Yapılan açıklamalara göre This War of Mine: Stories – Father’s Promise, bu oyun için çıkacak son ek paket olmayacak. Çünkü bu ek paketin adından da anlayabileceğiniz gibi seri artık başka bir ek paket serisine sahip. Bu serinin adı da This War of Mine: Stories. Yani önümüzdeki aylarda, belki de yıllarda This War of Mine: Stories için yeni yeni ek paketler gelmeye devam edecek. Peki, bu ilk ek pakette neler yapacağız?

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Sadece 2 Dolar fiyat etiketine sahip olan bu ek paket ile yeni bir senaryoya tanıklık edeceksiniz. Eğer 5 Dolar verip, Season Pass alırsanız da 2018 içerisinde çıkacak diğer 2 adet This War of Mine: Stories ek paketlerine ücretsiz olarak sahip olabileceksiniz. Yani, This War of Mine: Stories için toplamda 3 ek paket çıkacak ve bu ek paketler 2017 ile 2018 içerisine yayılacak. This War of Mine: Stories – Father’s Promise paketinin konusu ise, bir babanın kızını koruması ile alakalı olacak. Baba, savaş yüzünden kızında çıkan yeni korku hisleri ile baş edecek.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.