Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Talha Şahin, Editör Yazım tarihi: 04.04.2019

This War of Mine, ilk kez 14 Kasım 2014 tarihinde piyasaya sürülmüş bağımsız bir yapım. Savaş zamanlarında kuşatılmış bir şehirdeki sivillerin hüzün dolu yaşamlarını biz oyunculara anlatmış ve oldukça beğenilmişti. 11 Bit Studios ekibinin hem dağıttığı, hem geliştirdiği yapım, daha önce anlatılmamış ilgi çekici konusu ve oynanışı ile dikkatleri üzerinde toplamıştı. O günden bugüne, oyuncular tarafından aktif bir şekilde oynanmaya devam ediyor ve oyuncu sayısı da her geçen gün artıyor. Ek olarak, oyuna getirilen War Child isimli ek paket sayesinde, savaş nedeni ile kimsesiz kalmış çocuklar için bağış toplanmıştı.

This War of Mine satış rakamı 4,5 milyonu geçti

Yapılan açıklamaya göre This War of Mine, 4,5 milyondan fazla kopya satmış durumda. Yapım, PC, PS4, Nintendo Switch, iOS, Android, Xbox One gibi birçok platformda satışa çıkarılmıştı. Bu satış miktarının yüzde kaçının PC platformunda, yüzde kaçının konsol platformunda satıldığı hakkında bir bilgi verilmedi. Bu başarı ile, bağımsız yapım konusunda örnek bir oyun olmayı ve parmakla gösterilmeyi çoktan hak etti. Umarız, bağımsız yapımlar alanında bu gibi başarıları daha çok görürüz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.