This is America şarkısının Overwatch versiyonu yapıldı

This is America şarkısının Overwatch versiyonu yapıldı

This is America ve Overwatch birleşirse, ortaya bu eser çıkıyormuş demek ki.

Childish Gambino’nun This is America şarkısını duymayan kalmamıştır muhtemelen. Şu günlerde interneti çalkalayan ve birçok internet şakasının konusu olan bir şarkıdan bahsediyoruz sonuçta. Şarkı ile ilgili bugüne kadar birçok şaka yapıldı zaten. Fakat, bu haberimize konuk olmasının sebebi, öyle herhangi bir şaka değil. This is America şarkısının, şimdi de Overwatch versiyonu yapıldı. Şarkının daha ilk sözleri bile Overwatch oyuncularının çektiği çileleri dile getiriyor resmen.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

This is America şarkısının Overwatch versiyonu yapıldı

Overwatch oyuncularının en büyük dertleri, This is America ile dile getirildi

Overwatch oyuncularının en büyük isteklerinin ve dertlerinin ne olduğunu sorsalar, muhtemelen This is America şarkısının bu versiyonunda dile getirilen sorunlardan ve isteklerden bahsedilir. Bu videoyu yaparak bizlerle paylaşan Macro isimli YouTube kanalının sahibi de, haberimize konuk olan oyunun oyuncularının en büyük istek ve dileklerini bir araya getirerek şarkı sözleri oluşturmuş. Oluşturulan şarkı sözleri ile de, This is America şarkısını birleştirmiş ve ortaya tam olarak bu eser çıkmış.

Şarkının en başında, “Lütfen, şarkı söyleyişim için beni affedin.” uyarısını belirtmeyi de unutmamış Macro isimli YouTube kanalının sahibi. Sesinin güzel olmadığının kendisi de farkında yani. Fakat, bu durum şarkının içinde barındırdığı komediye engel olmuyor. Hatta, tam tersine şarkının daha da bir komik olmasını sağlıyor. Overwatch oyuncuları için dile getirilen bu benzersiz eseri, hemen aşağıda sizlerle paylaştık. Siz şarkıya geçmeden önce, söylememiz gereken bir şey daha var. Lütfen Macro’nun şarkı söyleyişi için onu affedin.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Overwatch
   Haber 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.