Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 04.06.2018

İnternet üzerinde günümüzde dillerden düşmeyen Child Gambino’nun This is America şarkısı, bildiğiniz üzere geçtiğimiz günlerde komik bir şekilde Overwatch için hazırlanmıştı. Hem amatör olmasıyla, hem de komik sözleri olması ile bizleri fazlasıyla eğlendirmeyi başarmıştı. Şimdi ise, bu kervana Fortnite da katılmış bulunuyor. İnternet aleminin en çok konuştuğu şarkılardan biri olan This is America’nın Fortnite versiyonu da en sonunda paylaşıldı.

This is America şarkısının şimdi de Fortnite versiyonu çıktı

Fortnite da en sonunda This is America kervanına katıldı

Sizlere bahsetmiş olduğumuz Overwatch versiyonu ile henüz karşılaşmadıysanız, önce buraya tıklayarak onu dinlemek isteyebilirsiniz. Eğer dinlediyseniz veya zaten şarkıyı biliyorsanız, şarkının Fortnite versiyonu ile devam edebiliriz demektir. Şarkının Overwatch versiyonunda, şarkı sözleri de fazlasıyla orijinal iken, ne yazık ki aynı şeyi bu haberimize konu olan videoda göremiyoruz. Her ne kadar orijinallik ve komiklik açısından bir eksi olsa da, yine de gayet başarılı bir çalışma olduğunu belirtmemizde fayda var.

Fortnite için yapılan Childish Gambino’nun This is America klibi, neredeyse orijinal şarkının klibi ile birebir olmuş. Elbette animasyonlar ve olaylar konusunda eksiklikler veya duruma göre değişiklikler var ama klibi fazlasıyla komik hale getiren özellik de bu zaten. Hemen aşağıdan, sizlere bahsini etmekte olduğumuz klibi izleyebilirsiniz. Acaba gelecekte başka hangi oyunları bu kervana katacaklar? Açıkçası, This is America şarkısı eşliğinde izlemek isteyeceğimiz birçok oyun daha bulunuyor.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.