theHunter: Call of the Wild, Xbox One ve PlayStation 4 için de geliyor

theHunter: Call of the Wild, Xbox One ve PlayStation 4 için de geliyor

Av tüfeklerinizi hazırlayın.

Bizlerin, yazın zamanda PC platformunda incelemiş olduğu theHunter: Call of the Wild, Xbox One ve PlayStation 4 için de geliyor. Expansive Worlds ve Avalanche Studios tarafından yapılan bir açıklama ile öğrendiğimiz bu bilgi dahilinde, oyunun bu konsollar için 2017 senesi içerisinde çıkacağı da belirtildi. Fakat sizlerin de tahmin edebileceği gibi, tam bir tarih verilmedi. Bu konuda, bizlerin tahmini ise 2017 senesinin yaz ayları. Son çeyrek veya sonbahar ayları çok yoğun olacağı için, Expansive Worlds ve Avalanche Studios böyle bir zamanda, oyunlarını piyasaya sürmek istemeyecektir diye düşünüyoruz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

theHunter: Call of the Wild, Xbox One ve PlayStation 4 için de geliyor

16 Şubat 2017 tarihinde PC için çıkışını gerçekleştirmiş olan bu oyun, şimdiki nesil konsollara da PC platformundaki aynı özellikler ile gelecek. Geliştirici ekibin açıklamasına göre, oyunlarının bu konsollara da çıkmasının sebebi, hem daha fazla kitleye ulaşabilmek, hem de uzun vadede ilgi çekici işler yapabilmek. Bu işler ne olacak, bilemiyoruz fakat bazı tahminlerimiz de bulunuyor. Mesela For Honor’da olduğu gibi platformlar arası etkinlikler olabilir. Belli bir hayvanın başına ödül konabilir ve bu şekilde sık ve küçük etkinlikler ile oyuncular, oyunda tutulabilir.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Haberimizin devamından, oyunun PlayStation 4 ve Xbox One sürümleri için yayımlanan görsellere bakabilirsiniz. Ayrıca düşüncelerinizi de yorumlar kısmında bekliyor olacağız. Sizler böyle bir avcılık oyununu Xbox One veya PlayStation 4 üzerinde oynamak ister miydiniz? Açıkçası biz istiyoruz ve büyük bir merakla da bekliyoruz. Serinin diğer oyunları ile de küçük bir geçmişimiz bulunuyor çünkü.

theHunter-call-of-the-wild-11

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.