Menü
https://leadergamer.com.tr/buyuk-no-mans-sky-guncellemesi/
theHunter: Call of the Wild 29 Kasım 2016 21:41

Avalanche Studios, yeni oyunu theHunter: Call of the Wild’ı duyurdu

Just Cause serisinin yaratıcılarından, yepyeni bir oyun geliyor.


Avalanche Studios, Just Cause serisiyle ünlü olmuş bir stüdyo olsa da; çoğumuzun adını nadiren duyduğu theHunter adında bir serisi daha bulunuyor. Avcılık üzerine kurulu olan bu seride, av dünyasını tanıyabiliyor ve doyasıya eğlenebiliyorsunuz; hatta son oyunu olan theHunter: Primal’da dinozorlarla mücadele ediyorsunuz. Serinin en yeni oyunu theHunter: Call of the Wild, paylaşılan bir tanıtım videosuyla birlikte duyuruldu.

theHunter: Call of the Wild

Şimdiye kadar gördüğümüz en sürükleyici av deneyimini bizlere sunmayı hedefleyen theHunter: Call of the Wild, mükemmel tasarımıyla hepimizi etkileyecek gibi görünüyor. Geyiklerden bizonlara, kuşlardan böceklere kadar vahşi hayatın bütün detayları bizlere gösteriliyor. Oyunun açık dünyasının ne kadar etkileyici olduğunu da tanıtım videosundan ve görsellerden rahatlıkla görebiliyoruz.

Oyun, bizleri 129 kilometrekare büyüklüğündeki açık dünyanın zevkini sadece kendimize saklama durumu içerisinde bırakmıyor. 8 kişiye kadar kooperatif olarak oynayabileceğiniz oyunda yapabileceklerinizin sınırı yok diyebiliriz. Apex motoruyla geliştirilen oyunu hemen aşağıdaki tanıtım videosundan sizler de detaylıca inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak oyunun beta testine kayıt olmanız da mümkün.

Yaşar Baturalp Editör