The Wolf Among Us: Season 2 ne zaman çıkacak?

The Wolf Among Us: Season 2 ne zaman çıkacak?

Telltale Games, lütfen elini çabuk tut.

Telltale Games ekibini tüm dünyaya gösteren, şirketi ve şirketin oyunlarını popülerleştiren The Wolf Among Us, ilk sezonu ile yıllar önce karşımıza çıkmıştı. Telltale Games, bu oyun için ikinci sezonun geleceğini daha sonradan söylemişti ama ne zaman geleceğini tam belirtmemişti. 2017 senesinde ise The Wolf Among Us: Season 2 resmi olarak duyuruldu ve şimdi ise oyunun PC, PlayStation 4, Xbox One, iOS ve Android platformlarına 2018 senesinde geleceği biliniyor. Yani oyun için verilmiş olan çıkış tarihi sadece 2018, net bir tarih henüz bilinmiyor.

The Wolf Among Us: Season 2 her ne kadar genel olarak 2018 senesi için bekliyor olsa da, bizler bu oyunu 2018 senesinin üçüncü çeyreğinde bekliyoruz. Yani Haziran 2018 sonrasındaki 3 ay içerisinde. Çünkü şu an ekibin Batman: The Enemy Within isimli oyunu aktif ve henüz 4. bölümü yayımlandı. Muhtemelen Mart 2018 içerisinde de bu oyunun finali verilecektir. Ardından da birkaç aylık mola ardından, The Wolf Among Us: Season 2 karşımıza çıkacaktır. Ayrıca bu oyun için sadece basit bir duyuru videosu yayımlandı. Oyun hakkında hiçbir şey bilmiyoruz. Bahsettiğimiz bu mola aylarında, oyunun reklamı oldukça güzel bir şekilde yapılabilir.

The Wolf Among Us: Season 2 ne zaman çıkacak?

Daha önce en iyi Telltale Games oyunları adında bir yazı sunmuştum sizlere ve bu yazımda da, oyunun ilk sezonu hakkında, “The Wolf Among Us, tek başına oldukça başarılı bir oyun fakat önemli bir hatayı da içerisinde bulunduruyor: Book of Fables. Bu sistemin, The Wolf Among Us markasının çizgi romanları ile alakası var mı bilmiyorum ama oyunda beni en çok rahatsız eden bu oldu. The Wolf Among Us hariç tüm Telltale Games oyunlarını, tek seferde, kafamda hiçbir şey kaçırmadığım düşüncesiyle oynarken; The Wolf Among Us ile öyle olmuyor. Ben, oynadığım oyundaki her şeyi deneyimlemek istiyorum ve bu yüzden Book of Fables sistemini de tamamlamam gerekiyor diye hissediyorum.

Bu his yüzünden, oyun içerisindeki önemli seçimlerim daha da zorlaşıyor. Acaba ilk şuraya gitsem daha fazla Book of Fables girişi bulabilir miyim düşüncesi ile oyunu oynamak istemiyorum, seçimlerimde bunun etkili olmasını istemiyorum. Ayrıca karakterlerin hikayelerini de oyunu durdurup okumak yerine, oyun içerisinde görmeyi tercih ederdim. Bu yüzden oyun benim için en iyi 3. Telltale Games oyunu. Eğer Book of Fables olmasaydı, 2. olabilirdi.” demiştim.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın