Menü
https://leadergamer.com.tr/zombilerin-babasi-george-romero/

The Wolf Among Us için ikinci sezon geliyor olabilir

Ya The Wolf Among Us için ikinci sezon gelecek, ya da Batman: The Enemy Within isimli yeni bir oyun.


Telltale Games ekibini, bugünkü popülerliğine taşıyan en büyük oyunlardan olan The Wolf Among Us, karşımıza sadece 1 sezon ile çıktı. Çıkışını 11 Ekim 2013 tarihinde yapan bu oyunun ikinci sezonu, 2013 senesinden beri tüm oyuncular tarafından bekleniyor. Telltale Games, her yeni oyun duyurduğu zaman, bu oyuna gelen yorumlar, “İyi, güzel fakat The Wolf Among Us için ikinci sezon çıkacak mı?” şeklinde oluyordu. Görülen o ki, Telltale Games sonunda oyuncuların sözlerine kulak verdi. Çünkü, ortaya çıkan bilgilere göre geliştirici ekip, bu popüler oyunun ikinci sezonunu, çok yakın bir tarihte duyuracak.

The Wolf Among Us

Peki, biz tüm bunları nereden biliyoruz? Öncelikle açıklayalım. Telltale Games, Twitter üzerinden bir açıklama yaptı ve bu hafta içerisinde, SDCC sırasında yeni bir duyuru yapacaklarını belirtti. Tabii ki bu açıklama herhangi bir şey olabilirdi. Fakat ekip, bu açıklamayı yaptıktan kısa bir süre sonra Adam Harrington, bu gönderiyi kendi profilinde tekrar paylaştı. Eğer bilmiyorsanız, söyleyelim: Adam Harrington; Guardians of the Galaxy: The Telltale Series, Minecraft: Story Mode – A Telltale Games Series, Tales from the Borderlands: A Telltale Games Series ve The Wolf Among Us oyunlarında, ses aktörlüğü yapmıştı. Fakat bu ismin en büyük rolü, The Wolf Among Us  oyunu ile gelmişti. Bu yüzden, oyuncular, yapılacak olan bu açıklamanın The Wolf Among Us için ikinci sezon olacağını düşünüyor.

Haberimizin bu noktasına kadar söylediğimiz şeyler, tamamen tahminden ve umuttan ibaret idi. Fakat elimizde, farklı bir yöndeki somut kanıt da var. Telltale Games, Batman: The Enemy Within – Season Pass isimli bir ögeyi kaydettirdi. Kent Mudle tarafından yönetildiği belirtilen bu ürün, Film & Video Labelling Body üzerinden kaydedildi ve muhtemelen Telltale Games ekibin yeni duyurusu bu olabilir. Çünkü elimizdeki tek somut kanıt bu. Eğer Batman: The Enemy Within doğruysa, muhtemelen ekibin şu an piyasada olan Batman oyununa bir ek paket olarak gelecektir. Çünkü daha önceden böyle bir ek paketin çıkacağı söylenmişti.

Tüm bunların haricinde, en iyi PS4 oyunları başlıklı yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Bu sayede, eğlenceli PlayStation 4 oyunları bulabilirsiniz. Tabii bu oyunları 4K ve HDR kalitesinde oynamak istiyorsanız, sizlere en iyi 4K ve HDR oyun televizyonları yazımızı önerebiliriz. Eğer 4K ve HDR meraknız yoksa, en iyi oyun televizyonları yazımız da işinizi görebilir. Son olarak, bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör