The Witcher dizisindeki Vesemir rolünü, Luke Skywalker oynayabilir

The Witcher dizisindeki Vesemir rolünü, Luke Skywalker oynayabilir

Mark Hamill, yeşil ışık yakmış bile.

The Witcher serisi, oyuncuların çoğunluğu tarafından sevilen bir seri. Gerek oyun mekanikleri gerekse senaryosu açısından kendine has bir çok özelliği var. The Witcher, bilindiği üzere ilk olarak kitap serisi olarak ortaya çıktı. Bu fantastik dünyanın, video oyun atmosferine iyi bir şekilde uyarlanılacağı düşünülmüş olacak ki daha sonra oyun serisine dönüştürüldü. Şimdi ise bilindiği üzere Netflix, yepyeni bir The Witcher dizisi için çalışmalara başladı. Bu haberimiz yeni diziyle alakalı. The Witcher dizisinde, Vesemir rolünü, Star Wars filmlerinde Luke Skywalker olarak yakından tanıdığımız Mark Hamill oynayabilir.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

The Witcher dizisinde Vesemir rolünü, Luke Skywalker oynayabilir

Luke Skywalker ile Star Wars dünyasından, The Witcher dünyasına.

Bir The Witcher hayranı olarak bu habere sevindim açıkçası. Fakat ortada kesinleşmiş bir şey yok. Sadece bir ihtimalden ibaret şu anlık. Peki, bu ihtimal nereden çıktı? Geçtiğimiz günlerde The Witcher dizisinin yazarı, dizide bulunacak karakterlerin özelliklerini Twitter aracılığı ile açıklamıştı. Bu karakterlerin arasında Vesemir de bulunuyordu. Bir takipçi, Vesemir’in özelliklerinin açıklandığı gönderiye, “Vesemir rolünü, Mark Hamill oynamalı.” şeklinde bir cevap verdi. Tabii bu cevabı verirken Mark Hamill’i de etiketledi. Mark Hamill ise kullanıcıya cevap olarak, “The Witcher’ın ne olduğu hakkında hiçbir fikrim yok. Fakat, haklısın bu rol benim tarafımdan oynanabilir.” şeklinde bir cevap verdi.

The Witcher dizisinde Vesemir rolünü, Luke Skywalker oynayabilir

Oyuncu tarafından verilen bu cevap, içerisinde bir gerçeklik payı bulunduruyor mu bilmiyoruz. Çünkü karakterleri oynayacak oyuncular hakkında herhangi bir açıklama yok henüz. Fakat oyunun resmi Twitter hesabı, dün, Mark Hamill’in attığı bu gönderiye cevap olarak, Mark Hamill’in suratının, Vesemir karakterine eklemiş şekilde bir fotoğraf paylaştı. Oyunun Twitter hesabının paylaştığı bu fotoğrafa 3 binden fazla beğeni geldi ve takipçiler tarafından bu anlaşmayı destekleyici bir çok olumlu yorum geldi.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

The Witcher dizisinde Vesemir rolünü, Luke Skywalker oynayabilir

Mark Hamill, sinema ve dizi dünyasında bir çok farklı karakter canlandırdı. Fakat biz onu en çok, Star Wars serisinde, Luke Skywalker olarak ve Batman’den bildiğimiz Joker karakterinin de ses aktörü olarak biliyoruz. Bu paylaşılan gönderilerden bir ortaklık çıkar mı bilinmez ama böyle bir ortaklığın bahsi geçen markanın dizisine kalite katacağı şüphesiz. Dizinin ne zaman yayımlanmaya başlayacağına dair henüz bir bilgi yok. Umuyoruz ki en kısa sürede ve en kaliteli şekilde karşımıza çıkar.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.