The Witcher serisinin TV dizisi kesinlikle yumuşatılmayacak

The Witcher serisinin TV dizisi kesinlikle yumuşatılmayacak

Kitaplar veya oyunlar neyse, karşımızda onlara benzer bir TV dizisi olacak.

Netflix öncülüğünde şu sıralarda yapım aşamasında olan The Witcher serisinin TV dizisi, birçok oyuncu tarafından merakla bekleniyor. Bu seri, kitapları bir yana, özellikle video oyunları ile popüler kültür tarafından benimsenmişti. Serinin son oyunu olan The Witcher 3: Wild Hunt ise ciddi bir başarıya imza atmıştı, ülkemizde de birçok oyunun aksine sadece 60 TL ile 80 TL arası bir  fiyat etiketi ile satılmıştı. İşte bu ve bunlara benzer birçok sebepten ötürü bu seri seviliyor ve insanlar da bu serinin TV dizisini, günümüzdeki o klasik TV dizileri gibi görmek istemiyor. Bir Twitter kullanıcısı, bu olumsuz düşüncesini, yapımın yazarına aktardı. Yazar ise bu yoruma oldukça olumlu bir şekilde cevap verdi.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

The Witcher serisinin TV dizisi kesinlikle yumuşatılmayacak

Öncelikle bahsettiğimiz Twitter kullanıcısı, “Umarım o zamanların sert noktalarını TV dizisinde yumuşatmazlar. The Witcher serisinin evreni, herkesin sonsuza dek mutlu yaşadığı bir fantezi dünyası değil.” dedi. TV dizisinin yazarı ise bu yoruma, “Sana söz veriyorum, yapımda herhangi bir yumuşatma olmayacak.” şeklinde cevap verdi. Tüm bu açıklamalardan sonra Lauren S. Hissrich‏, birçok farklı serinin fanının sorularını da yanıtlamaya devam etti. Bu cevaplar arasında, yapımın ne zaman karşımıza çıkacağı ile ilgili bir ipucu da vardı. Öyle ki, Lauren S. Hissrich‏ tarafından yapılan açıklamalara göre henüz oldukça erken.

Eğer Lauren S. Hissrich‏ tarafından yapılan açıklamaya inanacak olursak, ki inanmamak için hiçbir sebebimiz yok, şu an bu TV dizisi için somut bir adım atılmadı. Yani, henüz sadece senaryo yazılıyor. Dizinin çekimlerinin nerede olacağı, evrenin nasıl kurulacağı gibi birçok önemli detay bilinmiyor. Daha da önemlisi, dizide oynayacak olan oyuncular bile tam olarak seçilmedi. Şu an sadece Lauren S. Hissrich‏, birkaç partner ile The Witcher serisinin senaryosu üzerinde çalışıyor.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.