Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 28.09.2020

Thue Ersted Rasmussen, normal şartlarda The Witcher Sezon 2 esnasında Eskel karakterine can verecek olan oyuncuydu. Fakat, Netflix’in The Witcher uyarlaması dizisinde, ne yazık ki birtakım sebeplerden dolayı Thue Ersted Rasmussen, Eskel karakterine can veremeyecek. Thue Ersted Rasmussen, bu durumun sebebini Instagram hesabı üzerinden açıkladı.

Thue Ersted Rasmussen The Witcher Sezon 2 esnasında Eskel karakterini oynamayacak

Thue Ersted Rasmussen Instagram hesabı üzerinden, “Ne yazık ki, Covid-19 nedeniyle yeniden planlama sebebiyle, Eskel’i The Witcher’da canlandırmayacağım. Tabii ki kalp kırıcı ama daha çok, bu yılın başlarında sette geçirdiğim günler için mutlu ve minnettar hissediyorum. Herkes bu proje için son derece girişken ve tutkuluydu ve gerçekten ilham verici bir deneyimdi.” diyerek açıkladı.

Verilen bilgilere göre The Witcher dizisinde Eskel’i artık Basil Eidenbenz canlandıracak. Kendisini Victoria, The Athena ya da X Company’den tanıyanlar olacaktır.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.