The Witcher serisi Steam üzerinde %85’e varan indirim ile satılıyor

The Witcher serisi Steam üzerinde %85’e varan indirim ile satılıyor

Henüz tecrübe etmeyen kaldıysa, bu fırsatlar kaçmaz.

The Witcher denildiği zaman akan sular durur. CD Projekt RED ekibi tarafından biz oyuncuların huzuruna çıkarılmış ve bugüne kadar görmüş olduğumuz en iyi serilerden biri haline gelmiş olan bir marka söz konusu sonuçta. Sunduğu oynanış tecrübeleri, görsellikler ve diğer her türlü detayı ile akıllarımıza kazınmayı başarmış bir seri. Eğer bugüne kadar oynamadıysanız, çok şey kaybetmiş olduğunuzu belirtebiliriz kesinlikle. Fakat, bu zararın neresinden dönseniz kardır. Bu haberimize konuk olan The Witcher serisi, an itibar ile Steam platformu üzerinde %85’e varan indirim ile oyuncularla buluşturulmakta.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

The Witcher serisi Steam üzerinde çok uygun fiyatlarla satılmakta

Öncelikle, The Witcher serisinin Steam üzerindeki indirimlerinin ne zamana kadar devam edeceğinden bahsedelim. Siz de, bu süreye göre hazırlıklarınızı yapın. Merak etmeyin, The Witcher serisi üzerindeki indirimler öyle hemen bitecek tarzda değil. Sonuçta, 14 Nisan 2019 tarihine kadar süresi var daha. Her ne kadar etraflıca bakınmış olsak da, tam net bir saat göremedik ne yazık ki. Fakat, 14 Nisan 2019 tarihine kadar zamanınız olduğunuzu biliyoruz. Siz, eğer bu The Witcher serisi üzerindeki indirimlerden faydalanmayı planlıyorsanız, kesinlikle o kadar zaman kaybetmeyin.

The Witcher serisinin ilk oyununun The Witcher: Enhanced Edition Director’s Cut sürümü, serinin bizlere muhteşem bir şekilde tanıtılmasına sebep olmuştu. Eğer ilk oyunu henüz tecrübe etmediyseniz, The Witcher: Enhanced Edition Director’s Cut sürümünü an itibari ile sadece 2,70 TL’lik fiyat etiketi ile satın alabilirsiniz. %85’lik bir indirim ile, 18 TL’den 2,70 TL’ye düşmüş durumda.

İlk oyundan sonra bizlere, “Daha iyisini yapamazlar muhtemelen.” dedirtecek kadar iyi bir aksiyon ve RPG türlerinin birleştiği bir yapım sundular. Serinin 2. oyunu, The Witcher 2: Assassins of Kings adı ile karşımıza çıktı. Dönemine göre muhteşem görselliğe sahipti ve her PC üzerinde de en yüksek grafiklerle oynanmıyordu ne yazık ki. Serinin 2. oyununun The Witcher 2: Assassins of Kings Enhanced Edition sürümü ise, %85’lik indirim ile 31 TL’den 4,65 TL’ye düşmüş durumda.

Son olarak, bizleri The Witcher 2: Assassins of Kings’ten sonra şaşırtmayı başaran The Witcher 3: Wild Hunt bulunuyor. CD Projekt RED ekibi, The Witcher 3: Wild Hunt ile iyice uçuşlara geçmişti artık. Zaten, bu oyunun nasıl bir şey olduğunu anlatmaya bile gerek yok. Eğer henüz The Witcher 3: Wild Hunt deneyimlemediyseniz, oyunun standart sürümü %70’lik indirim ile 59,99 TL’den 17,99 TL’ye düşmüş durumda. Eğer The Witcher 3: Wild Hunt – Game of the Year Edition satın alayım derseniz, %70’lik indirim ile 74,99 TL yerine 22,49 TL’ye sahip fiyat etiketi sizi bekliyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.