Menü
https://leadergamer.com.tr/facebook-cekilisimizin-kazanan-isimleri-belli-oldu-6/
The Witcher 21 Mayıs 2016 14:50

The Witcher serisi için şimdilik başka plan yok!

Geralt’ı özleyeceğiz.


31 Mayıs 2016‘da PC, PlayStation 4 ve Xbox One için gelecek The Witcher 3: Wild Hunt – Blood and Wine genişleme paketi ile birlikte yapımcı CD Projekt RED bir süreliğine yeni bir The Witcher oyunu üzerinde düşünmeyecek. Seri ikinci genişleme paketi ile tamamen son bulacak.

the_witcher_3_blood_and_wine_expansion_art_1

Eurogamer ile yaptıkları röportajda, “Açıkçası yeni bir Witcher için şuanda herhangi bir planımız yok. Daha önce söylediğimiz gibi, asla asla dememeli fakat şimdilik ‘Blood and Wine’ bitişi ifade ediyor.” açıklamalarında bulunan CD Projekt RED‘in kurucularından Marcin Iwinski, seriye şu an için daha başka bir The Witcher düşünmediklerini dile getirdi. Ayrıca yeni çıkacak genişleme paketinin sevilip sevilmeyeceği de meraklandığı bir konu.

CD Projekt RED, 2017‘de çıkacak Cyberpunk 2077 projelerine yoğunlaşmış durumda. Stüdyonun, geleceği anlatan bilim kurgu ve rol yapma oyunu Cyberpunk 2077 haricinde yeni bir oyun üzerinde daha çalıştığı belirtildi ve tabi ki bu oyunun kesinlikle yeni bir The Witcher olmadığının altı çizildi.

Çağrı Meriç Editör