Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Yaşar Baturalp Artar, Editör Yazım tarihi: 31.08.2019

Oyunlar arasında gelmiş geçmiş ek yüksek puanları alan oyunlardan The Witcher 3: Wild Hunt, pek çok oyuncu tarafından beğenilmişti. Öyle ki, dönemin Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Barack Obama’ya Polonya Başbakanı tarafından bu oyun hediye edilmişti. Bütün bunlar geride kalmış olsa da PCGamesN tarafından yapılan habere göre, ABD’deki Polonya Elçiliği oldukça ilginç bir güne uyanmış gibi görünüyor.

The Witcher dizisinde Vesemir rolünü, Luke Skywalker oynayabilir

ABD’deki Polonya Elçiliği, resmi Twitter hesabından yaptığı bir paylaşımla Elçilik binasının önünde bir teşekkür mesajı bulduklarını duyurdu. Pankarta yazılmış mesajda, “The Witcher için teşekkürler Polonya!” yazılıydı. Polonya Elçiliği, resmi Twitter hesabından yaptığı paylaşımda pankarta gönderme yaparak “Polonya’dan The Witcher’ı beğendiğine sevindik!” ifadesini kullandı.

Dilerseniz hemen aşağıdan inceleyebileceğiniz Twitter paylaşımı, oyunların günümüzde geldiği noktayı gösteriyor diyebiliriz. Devlet başkanlarının birbirlerine bilgisayar oyunu hediye etmesi, Elçilik binalarına The Witcher için teşekkür pankartlarının asılması ve çok daha fazlası oyunların eğlence sektöründe vazgeçilmez bir parça haline geldiğini göstermekte. Tüm bunlara ek olarak, oyunların dalga geçilecek eğlence faktörleri olmadığını da dünyaya göstermekte.

The Witcher serisinin devamı gelecek.

Serinin geliştiricisi CD Projekt Red, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada iki markalı bir model izleyeceğini belirtmişti. The Witcher ve Cyberpunk 2077 markaları üzerinden ilerleyeceklerini açıklayan stüdyonun bu açıklaması, serinin devam oyunlarını göreceğimiz anlamına geliyor. Polonyalı oyun stüdyosu, oyuncular tarafından oldukça beğenilen serisini yarı yolda bırakmayacak ve oyunlara beklediklerini verecektir.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.