The Witcher serisi, Humble Store bahar indirimine dahil edildi

The Witcher serisi, Humble Store bahar indirimine dahil edildi

Üstelik The Witcher 3: Wild Hunt da bu indirime dahil.

Yaz ayları yaklaşırken pek çok dijital mağaza, oyunculara indirimler sunmaya başladı. Dijital ortamda zaten normale göre daha ucuz olan oyunların fiyatları, Humble Bundle gibi sitelerdeki indirimler sayesinde iyice düşüyor. Sitedeki bahar indirimi Sega, Capcom ve Bethesda gibi geliştiricilerin yanı sıra CD Projekt RED’i de kapsıyor. The Witcher serisi, %50 ve %85 arası indirimler ile satışta.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

The Witcher Humble Store

CD Projekt RED’in dahil olduğu indirimler genellikle ilk iki oyunu kapsasa da, bu sefer durum o şekilde değil. Yüzlerce ödülün sahibi The Witcher 3: Wild Hunt da Humble Store bahar indirimlerinde. Oyunun Yılın Oyunu sürümüne sadece 24.99 dolar gibi bir fiyata sahip olabilirken, ek paketleri ise ayrı alırsanız toplamda 15 dolara kütüphanenize ekleyebiliyorsunuz. Neden bütün bunları sizlerle paylaşıyoruz, dilerseniz açıklayalım.

IsThereAnyDeal adlı fiyat takibi sitesine göre, şu anda The Witcher 3: Wild Hunt en düşük bu fiyata satılıyor. Eğer cüzdanınızı hala boşaltmadıysanız, bazılarına göre gelmiş geçmiş en iyi Rol Yapma Oyunu olan The Witcher 3: Wild Hunt’ı almadan geçmeyin. Bu indirimin 19 Mayıs 2017 tarihinde, bütün indirimin ise 25 Mayıs 2017 tarihinde sona ereceğini ekleyelim. Dilerseniz buraya tıklayarak hemen indirim sayfasına ilerleyebilirsiniz.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, E3 2017 sırasında görmek istediğimiz oyunlar yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve Call of Duty WW2 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri ve bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.