The Witcher dizisinin ana karakterleri detaylı bir şekilde anlatıldı

The Witcher dizisinin ana karakterleri detaylı bir şekilde anlatıldı

Hepimiz Geralt, Ciri, Yennefer ve Triss karakterlerini tanıyoruz ama dizide biraz daha farklılar sanki.

Netflix tarafından hazırlanan The Witcher dizisinin yapımcısı olan Lauren Schmidt, Twitter üzerinden yaptığı yeni açıklamalarda, dizideki Geralt, Ciri, Yennefer ve Triss gibi ana karakterlerden bahsetti. Bu karakterlerin, özellikleri açıklandı. Dilerseniz girişi çok uzatmadan, direkt Geralt ile başlayalım. Yapılan açıklamalara göre Geralt; sabırlı, tedbirli, dengeli ve acımasız bir karakter. Dizisinin yapımcısına göre kendisinin yumuşacık bir kalbi var ama Geralt bunu kesinlikle göstermiyor. Gösterecek olsa bile sadece küçücük bir ipucu veriyor.

The Witcher dizisinin ana karakterleri detaylı bir şekilde anlatıldı

Yennefer ise ateşli, gururlu, kurnaz ve çelişkili bir karakter. Açıklamaların devamına göre Yennefer, büyük bir aileye sahip olmak, yalnız olmamak istiyor ama aynı zamanda da tek başına kalabildiğini, dayanıklı olduğunu herkese kanıtlamak istiyor. Dizide bu karakteri hem zayıf noktalarını görüyoruz, hem de ne kadar bağımsız hayatta kalabildiğini. Tabii bir de Ciri karakterimiz var. Açıklamalara göre Ciri; dirençli, acımasız, pişkin ve gelişen bir karakter. Ciri, dünyayı değiştirmeye çalışıyor ama bu yüzden aynı zamanda da korkuyor. Kendisi, bu macerada yanında yürüyebilecek bir aile arıyor.

Bir de sevgili Roach var. Roach olmadan The Witcher mı olurmuş? Dizinin yapımcısına göre Roach; nazik, vefalı, altıncı hissi güçlü olan ve istikrarlı bir karakter. Sırada ise Jaskier var. Kendisi savurgan, terbiyesiz, düşük çeneli ve sadık bir karakter. Triss ise yiğit, idealist, güvensiz ve çelişkili bir karakter. Dizideki Triss oldukça genç ve saf. Ayrıca kendisi, Yennefer ile Geralt arasındaki üçüncü kişi olmak da istemiyor.

Tüm bu karakterlerin haricinde Cahir, Regis, Vilgefortz, Emhyr, Milva ve Leo Bonhart karakterleri de açıklandı. Bu karakterleri de tek bir kelime ile açıklamak gerekirse, yazdığım sıra ile kendileri karizmatik, dilbaz, gaddar, monarşi sever, sırnaşık ve sadist.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın