Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Kaan GEZER, Editör Yazım tarihi: 10.05.2015

CD Projekt RED tarafından bir oynanış videosu ile birlikte 2013’te duyurulan The Witcher 3: Wild Hunt’ın o zamanki halini hatırlıyor musunuz? Guru3D üyelerinden bir isim bizler için büyük bir araştırma içerisine girmiş ve The Witcher 3: Wild Hunt’ın ilk duyurulduğu gün hali ile, şimdiki halini oldukça detaylı bir şekilde karşılaştırmayı başarmış. Biz lafı çok fazla uzatmayalım ve karşılaştırmamıza isterseniz hemen başlayalım.

QcOH0nT

Yukarıdaki görsellerin ilkinden görebileceğiniz gibi, o görüntüler oyunun 2014 yılında yayımlanan bir videosuna ait ve dokular oldukça hoş görünüyor. Ayrıca çimler ile kayaların birbirinden çok güzel ayrıldığını da görebiliyoruz. Fakat onun hemen altındaki görselde, yani Nvidia’nın yayımladığı o görselde, dokular eskisi kadar detaylı gözükmüyor ve çimler kayaların içerisinden geçiyor.

ozAzLD2

Şimdiki görsellerimiz ise oyundaki ateş, duman ve parçacık detayları ile alakalı. Yukarıda gördüğünüz ilk 2 resim oyunun 2013 ve 2014 yılları arasında yayımlanan oyun içi videolarına ait ve bu videolarda oldukça detaylı işlenen ateş efektlerini, dumanlarını ve kusursuz parçacık efektlerini görebiliyorsunuz. Bunların hemen altındaki tek görsel ise 2015’te yayımlanan bir videodan alınan görüntü ve bu görüntüde neredeyse hiç parçacık efekti kalmamış. Duman ve ateş efekti ise oldukça kötü görünüyor diğer görsellere göre.

gQybtzD

Bu görselimizde ise oyunun 2013 senesinde yayımlanan bir videosundan, küçük bir görüntü görüyoruz. Bu görüntüde hem atmosfer, hem gök yüzü, hem de diğer detaylar oldukça güzelken, hemen aşağıdaki görselde ise bu güzelliklerden eser kalmadığını görüyoruz. Ayrıca aşağıdaki görselin PC üzerinde en yüksek ayarlarda göründüğünü de belirtelim.

Diğer görsellerin yorumlarını da artık sizlere bırakıyoruz…

admvLGj

JjyfctD

c4DUx7k

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.