The Witcher 3: Wild Hunt’ın Game of the Year sürümü yolda!

The Witcher 3: Wild Hunt’ın Game of the Year sürümü yolda!

Hem de çok yakın bir tarihte!

The Witcher 3: Wild Hunt; 26 Ağustos 2016’da PlayStation 4, Xbox One ve PC kullanıcılarını Game of the Year, yani yılın oyunu sürümüyle buluşturuyor. Sürüm, bir Alman puanlama ve sınıflandırma sitesi olan USK’de görüntülendi.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

The Witcher 3: Wild Hunt

CD Projekt tarafından Eurogamer’a verilen bir demeçte Game of the Year sürümünün gerçek olduğu ve yakın zamanda oyuncularla buluşacağı belirtildi. Oyunun yönetmen Konrad Tomaszkiewicz’in söyledikleri ise, “The Witcher 3, bütün stüdyonun ortak çabasının ürünüydü ve bunun ardından Geralt’ın maceralarına gelen harika tepkiler bizi gerçekten hayran bıraktı.” şeklinde.

Konrad Tomaszkiewicz cümlelerine, “Oyun yayımlandığından beri iki ek paket çıkardık. Blood and Wine ve Hears of Stone paketleri oyuna pek çok yeni özellik ve destansı savaşları getirdi. Oyuna gelen ücretsiz ek paketlerin, arayüz değişikliklerinin ve yeni mekaniklerin ardından pek çok oyuncu bizlere bir Game of the Year sürümü üzerinde çalışıp çalışmadığımızı sormaya başladı. Mutlulukla söylüyorum ki böyle bir sürüm için hazırladığımız planları harekete geçirmeye başladık bile. Çıkış tarihi dahil daha fazla detayı gelecekte sizlerle paylaşacağız. Zamanı gelmişken, yanımızda duran her bir Witcher hayranına teker teker destekleri için teşekkürlerimi iletiyorum. Harikasınız!” şeklinde devam etti ve sonlandırdı.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.