The Witcher 3: Wild Hunt’da en seksi bayan karakterler!

The Witcher 3: Wild Hunt’da en seksi bayan karakterler!

Peki, sizce en güzel karakter hangisi?

Öncelikle belirteyim haberde az da olsa keyif kaçırıcı içerik (spoiler) yiyebilirsiniz. Oyunu oynadıysanız veya ben keyif kaçırıcı içerik (spoiler) yemekten korkmuyorum diyorsanız buyurun, okuyun. Ayrıca liste sadece ana hikayede önemli rolü olan bayan karakterler üzerinden yapıldı, hatırlatmadan geçmeyelim!

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

geralt_ciri_the_witcher_3_wild_hunt-HD

Ciri, oyunun en önemli ve güzel  karakterlerinden birisi ve hatta bana soracak olursanız en güzeli. Beyaz saçları ve yeşil gözleriyle insanı büyülemeyi başarıyor. Karakter olarak güçlü ve bir şeyleri başarmak isteyen yapısıyla daha da bir ilgi çekici oluyor. Tabii oyunda sakın Ciri ile, Triss ve Yennefer’da olduğu gibi bir ilişki kuracağımızı düşünmeyin. Geralt ile arasında kan bağı bulunmasa da baba kız ilişkisi içindeler ve Geralt ile aralarında oldukça yaş farkı var.

Geralt-Yennefer-and-Ciri-star-in-this-all-new-trailer-for-The-Witcher-3-Wild-Hunt

Yennefer ise ilk oyundan beri bizim büyük aşkımız durumunda. Karakter olarak Ciri’den daha güçlü. Verdiği kararlar, diyaloglar ve ses tonundan bunu rahatlıkla anlayabiliyorsunuz. Geralt’i bile dize getirmiş kendisi. Tabii bunlar kendi güzelliğinin yanında pek önemli değil. Uzun siyah saçları ve mavi gözleriyle gerçekten çok güzel gözüküyor. The Witcher 3: Wild Hunt’ın grafiklerinin de bunda bir payı var.

qxyffe6anxzoop0w0kqr

Son olarak geldik Triss’e. Kendisi kızıl saçlı, hoş biraz da diğerlerine göre naif bir karakter. Oyun içinde Triss ve Yennefer ile ilgili baş başa kaldığımız bölümler epey oluyor. Burada hangi bayanı seçeceğinize iyi karar vermeniz gerekiyor. İkisine de yakın davranırsanız çok büyük ihtimal ikisinden de tekmeyi yiyorsunuz. Sizin için zor bir seçim olabilir ancak birisine karar vermek zorundasınız, tabii ikisini de reddetme gibi bir opsiyonunuz da var.

Yapımcı ekibi burada tebrik etmek istiyorum. Her kişiye hitap edebilecek şekilde yerleştirmişler karakterleri. Hem de bunu yaparken hepsinin bir canlı olduğunu da hissettirmeyi unutmamışlar. Peki sizce en güzel karakter hangisi?

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.