Menü
https://leadergamer.com.tr/aylik-steam-kullanici-sayisi-psn/
The Witcher 3: Wild Hunt 8 Ağustos 2017 13:33

Yeni The Witcher 3: Wild Hunt modu sayesinde Geralt, paten kullanmayı öğreniyor

The Witcher 3: Wild Hunt oynarken daha hızlı mı seyahat etmek istiyorsunuz?


Geride bıraktığımız senelerin en iyi rol yapma oyunlarından bir tanesi olan The Witcher 3: Wild Hunt, oldukça ciddi bir havaya sahip. Yaratıklar, büyücüler, ruhlar, Wild Hunt ve diğer ciddi dertlerimiz, oyunun havasını biraz karartıyor olabilir. Fakat bir mod geliştiricisi, bu havayı biraz da olsa açmak için, Geralt’a paten kullanmayı öğretti. Daha da açık konuşmak gerekirse, artık The Witcher 3 Wild Hunt oynarken, bir mod sayesinde paten kullanabiliyorsunuz efendim.

Yeni The Witcher 3 Wild Hunt modu sayesinde Geralt, paten kullanmayı öğreniyor

Geralt of Rivia’s Pro Witcher 3 isimli bu The Witcher 3 Wild Hunt modu, Eutirion isimli mod geliştiricisi tarafından yapıldı. Bu modun asıl oluşturulma amacıysa, oyunda hiç hızlı yolculuk özelliğini kullanmadan, oyunu oynayabilmekti. Tabii biz bunu deyince biraz da olsa anlamış olabilirsiniz, mod ile oyuna eklenen bu paten, gerçek hayattaki patenlerden biraz daha hızlı. Oyundaki atımızdan da hızlı. Eğer The Witcher evreninde motorlu arabalar icat edilirse, bu paten o arabalardan bile hızlı olabilir. Dilerseniz ne demek istediğimiz ve The Witcher 3: Wild Hunt modunun detaylarını hemen aşağıdaki videodan rahatlıkla görebilirsiniz.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha eski ama güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. Eğer bu oyunları oynayacak bir TV arıyorsanız, en iyi 4K Ultra HD televizyonlar yazımız sizleri bekliyor. Eğer PC üzerinde oyun oynuyorsanız, PlayerUnknown’s Battlegrounds ipuçları, en güçlü silahları ve daha fazlası yazımız da var.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör