Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Ferhat Can Koyuncu, Editör Yazım tarihi: 10.07.2021

Sonunda Witcher hayranları için harika haberlerimiz var. 9 Temmuz 2021 tarihinde WitcherCon etkinliğinde The Witcher 2. Sezon yayın tarihi açıklandı. The Witcher Sezon 2’nin uzun zamandır beklenen ilk tam fragmanı Netflix tarafından yayınlandı ve hikayenin bu sonraki bölümünde hayranları heyecanlandıracağı kesin. Göreceğiniz gibi Henry Cavill’in Rivyalı  Geralt’ı ve Freya Allan’ın Ciri’si oldukça tehlikeli ve macera dolu bir yolculuğa çıkıyor. Aşağıdan The Witcher 2.Sezon için yayınlanan fragmanı izleyebilirsiniz.

The Witcher 2.Sezon 17 Aralık’ta Netflix’e geliyor

2.Sezon, Rivyalı Geralt’ı takip edecek Prenses Cirilla’yı bildiği en güvenli yere, çocukluğunun geçtiği Kaer Morhen’e götürmeye çalışan Sodden Savaşı’nda Yennefer’in hayatını kaybettiğine ikna olmuş durumda. Kıtanın kralları, elfleri, insanları ve iblisleri duvarlarının dışında üstünlük için uğraşırken, Kıta’nın kızı çok daha tehlikeli bir şeyden koruması gerekir: İçinde sahip olduğu gizemli güçten.

2. Sezon için yeni eklenen oyuncular arasında Coen rolünde Yasen Atour, Vereena rolünde Agnes, Lambert rolünde Paul Bullion, Eskel rolünde Basil Eidenbenz, Lydia rolünde Aisha Fabienne Ross, Nivellen rolünde Kristofer Hivju, Francesca rolünde Mecia Simson, Vesemir rolünde Kim Bodnia, Adjoa Andoh rolünde yer alıyor. Nenneke, Cassie Clare Phillippa Eilhart olarak, Liz Carr Fenn olarak, Graham McTavish Dijkstra olarak, Kevin Doyle Ba’lian olarak, Simon Callow Codringher olarak ve Chris Fulton Rience olarak oynayacak.

Netflix twitter üzerinden yaptığı paylaşımda bölümlerin başlıklarını yayınladı:

  • A Grain of Truth
  • Kaer Morhen
  • What is Lost
  • Redanian Intelligence
  • Turn Your Back
  • Dear Friend
  • Voleth Meir
  • Top Secret

Ayrıca bir diğer haberimiz The Witcher: Nightmare of the Wolf animesi 23 Ağustos’ta Netflix’e gelecek. Fantastik serinin yan ürünü olacak animasyon filminin çıkış tarihi ve fragmanı, ilk WitcherCon sanal etkinliği sırasında doğrulandı. Daha önce duyurulduğu gibi, 88 dakika süren animasyon, Rivalyalı Geralt’ın çok daha önceki zamanı Vesemir’in maceralarını anlatacak Nightmare of the Wolf, Geralt’ın selefi ve akıl hocası, tanıdık kahramanımızın müttefiki ve arkadaşı olan “dikkatli” bir witcher olan Vesemir’e odaklanacak.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.