The Witcher 2: Assassins of Kings, Xbox One X için güçlendiriliyor

The Witcher 2: Assassins of Kings, Xbox One X için güçlendiriliyor

The Withcer 2: Assassins of Kings'i Xbox One X için bekleyenlere müjde.

The Witcher serisinin bir üyesi daha, Xbox One X üzerinde daha iyi görünecek anlaşılan. Anlaşılan dedik, çünkü ortada henüz bir resmi açıklama bulunmuyor. Fakat, bunun yerine farklı farklı bulgular mevcut. Ah, az daha unutuyorduk. Xbox 360 üzerinde olup da, Xbox One X için bir güçlendirme yaması alacak olan yapım, The Witcher 2: Assassins of Kings. Eğer bu sonuca nereden ve nasıl vardığımızı merak ediyorsanız, sizleri daha fazla meraklandırmadan açıklamalarımıza geçelim. Tabii, açıklamalarımızın hepsini destekleyecek bulguları da belirterek.

The Witcher 2 Assassins of Kings, Xbox One X için güçlendiriliyor

Öncelikle, hemen yukarıda bulunan görselden söz etmemiz gerekir. Yukarıda da sizlerle paylaşmış olduğumuz görsel, bir Reddit kullanıcısı tarafından paylaşıldı. Görselde asıl dikkat çeken nokta ise, The Witcher 3: Wild Hunt oyun ve ek paketlerinden ziyade, hemen üstlerinde bulunan yazı ve görsel. Yazıda, “The Witcher 2: Assassins of Kings’i, Xbox One X için güçlendirilmiş olarak oyna.” deniliyor. Ayrıca, görselde de görebileceğiniz Geralt’lı resmin de The Witcher 2: Assassins of Kings’e ait olduğuna değinmeden geçmek olmaz. Yazı değiştirilmiş olsa bile, görsel bu gerçeği bayağı bir destekliyor.

Şimdi, diğer bulgumuzdan bahsedelim. Eğer yukarıdaki görsel sizi ikna etmeye yetmediyse, Xbox konsollarının pazarlama sorumlusu olan Albert Penello tarafından verilen bilgileri de sizlere sunmak isteriz. Yazımızın sonunda bulabileceğiniz Twitter gönderisinde, Albert Penello’ya yönlendirilen, “Daha fazla Xbox 360 oyununun, Xbox One X için güçlendirilmesini bekleyebilir miyiz?” sorusuna, “Evet. Daha fazlası yakında geliyor!” şeklinde cevap verdiğini görüyoruz. Bu cevabın verildiği tarih olarak ise, 19 Şubat 2018 gösteriliyor. Daha fazla söze gerek var mı?

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın