The Walking Dead: The Final Season hakkında yeni bilgiler geliyor

The Walking Dead: The Final Season hakkında yeni bilgiler geliyor

Bir an önce gösterin şu oyunu be.

Telltale Games şu sıralar Batman: The Enemy Within serisinin finalini vermeye hazırlanıyor. Bu oyunun finali, 27 Mart 2018 tarihinde verilecek. Ardından da oynayabileceğimiz hiçbir güncel Telltale Games oyunu kalmayacak. Anlaşılan o ki, geliştirici ekip de arayı çok uzatmak istemiyor. Çünkü yeni gelen bilgilere göre Telltale Games, The Walking Dead: The Final Season hakkındaki ilk bilgileri Penny Arcade Expo East 2018 sırasında verecek. Penny Arcade Expo East 2018, 5 Nisan 2018 ile 8 Nisan 2018 tarihleri arasında gerçekleştirecek olan bir etkinlik olacak.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

The Walking Dead: The Final Season

Merakla bekleniyor The Walking Dead: The Final Season.

Telltale Games ekibi, bu etkinliğe çıkmadan önce de bazı detaylar açıklayacağını da belirtti ve herkesi merakta bıraktı. Bu oyun muhtemelen yaz aylarında piyasaya sürülecektir ve bu yüzden Penny Arcade Expo East 2018 etkinliği, oyunu tam anlamıyla göstermek için çok güzel bir fırsat olabilir. Son olarak bu oyun hakkında bildiğimiz ufak tefek bilgileri de sizlere verelim: Penny Arcade Expo East 2018 ile Clementine karakterinin kontrolünü ele alacağız. Bu sezon, bir önceki üçüncü sezonun direkt devam sezonu olacak ve Alvin Jr. karakterini arayacağız.

The Walking Dead: The Final Season hakkında en son, “2018 içerisinde Telltale Games bomba gibi oyunları piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Bu oyunlardan bir tanesi The Wolf Among Us: Season Two olacak iken, diğeri ise The Walking Dead: The Final Season olacak. Bu oyun ile yine Clementine karakterinin kontrolünü ele alacağız ve onun sonunu göreceğiz. Peki, bu final sezonu kimler tarafından yazılacak ve yönetilecek? Çünkü Clementine, oyuncular için oldukça önemli bir karakter ve kaliteli bir final görmemiz gerekiyor. Bu yüzden yazarların ve yönetmenin de iyi bir şekilde çalışması gerekecek. Şu an proje üzerinde kimlerin olduğunu net olarak bilemiyoruz fakat bir yazarın kim olduğunu biliyoruz.

Telltale Games cephesinden gelen yeni açıklamalara göre The Walking Dead: The Final Season yazarlarından bir tanesi Gary Whitta olacak. Eğer bu isim size yabancı geldiyse hemen söyleyelim, Gary Whitta daha önce aynı serinin ilk sezonunun ve ikinci sezonunun yazarlığını yapmıştı. Aynı şekilde The Walking Dead: 400 Days projesinde de yer almıştı. Tabii Gary Whitta farklı projelerde de yer aldı. Mesela kendisi daha önce Prey, Rogue One ve Star Wars: Rebels projelerinde bulundu. Ayrıca kendisi şu an Sherlock Holmes 3 üzerinde de yazarlık yapıyor.” demiştik.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

The Walking Dead: The Final Season
   Haber 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.