The Walking Dead The Final Season fragmanı Comic-Con 2018’de gösterildi

The Walking Dead The Final Season fragmanı Comic-Con 2018’de gösterildi

Salya sümük ağlatan oyuna son noktayı koyma vakti yaklaşıyor.

Telltale Games’in elinden çıkma popüler oyunlarından biri olan The Walking Dead serisin tamı tamına üç tane ana oyun, bir tane de yan oyunu bulunmakta. Hiç şüphesiz her güzel şeyin bir sonu var. Yavaş yavaş The Walking Dead The Final Season ile hikayelerinin de sonuna geliyoruz. Oyun, zaten E3 2018 etkinliğinde duyurulmuştu. Fakat Comic-Con 2018 etkinliği için özel bir fragman daha paylaşıldı. Fragman PlayStation’ın resmi YouTube sayfasına yüklenmiş durumda.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

The Walking Dead The Final Season fragmanı Comic-Con 2018'de gösterildi

The Walking Dead The Final Season fragmanı Comic-Con 2018’de gösterildi

The Walking Dead The Final Season için yayınlanan en son fragman oldukça ilgi çekici. Çünkü oyunculara vadedilen şeyler oldukça ilginç. Fragmanı izlediğiniz zaman görebilirsiniz ki Clementine, AJ ile diğer çocuklarla birlikte bir topluluğa katılmaları gösteriliyor. Belli ki bir şeyler yolunda değil ve etrafındakileri nasıl koruduğunu belirlemek Clem’e bağlı. Telltale Games klasikleştirdiği oynanış formülünü değiştirmiyor. Önceki oyunlarda olduğu gibi, oyuncular da seçimler yapacaklar ve eylemlerine göre farklı sonuçlar doğuracaklar.

Daha iyi veya kötü bir sonla karşılaşmak tamamen oyuncuların parmaklarına bağlı. The Walking Dead The Final Season; Xbox One, PS4 ve PC için ilk bölümünü 14 Ağustos 2018’de kullanıcıların beğenilerine sunacak. Ön siparişler ise erişilebilir durumda. Ön sipariş promosyonu olarak da tüm ana seriye bağlı oyunların hepsini temin edeceksiniz. Kim bilir bu bahaneyle seriye bir şans verirsiniz? Nintendo Switch sürümü bu yıl içerisinde olmasına rağmen daha sonra çıkıyor. Comic-Con’da oyun hakkında daha fazla bilgi bekliyoruz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.