The Walking Dead karakteri Negan, Tekken 7 oyuncularına sunuluyor

The Walking Dead karakteri Negan, Tekken 7 oyuncularına sunuluyor

The Walking Dead hayranları bu haberin ardından oldukça heyecanlanacaktır diye düşünüyoruz.

Ünlü çizgi roman ve televizyon serisi The Walking Dead, Tekken 7 ile birlikte oyun dünyasına bir adım daha atıyor. Dizinin heyecan verici karakterlerinden birisi olan Negan, Tekken 7’nin ikinci içerik sezonu ile birlikte oyunculara sunulacak. Oynanabilir karakterlerden birisi haline gelecek olan bu karakterin oyunda kendine nasıl yer bulacağını ise bekleyip göreceğiz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Tekken 7, yeni sezonu ile oyuncuların karşısına çıkacak.

EVO 2018 sırasında Bandai Namco Tekken 7’nin geleceğine dair pek çok önemli açıklamada bulundu ve oyuncuları bilgilendirdi. Bunlardan birisi, oyunun ikinci sezon içeriklerine kavuşacak olması. Karakterler de dahil olmak üzere pek çok yeni sezon içeriği önümüzdeki dönemlerde oyuncuların beğenisine sunulacak. Yeni sezon ile birlikte, toplamda altı farklı yeni karakterin oyun içerisinde oynanabilir olacağını söyleyebiliriz.

İkinci sezon için duyurulan karakterlerden ilki Anna Williams, hayranların favorisi olma konumunda olan bu karakterden biraz bahsedelim. Kazuya Mishima’nın koruması olan Anna Williams aynı zamanda Nina’nın da kız kardeşi. Her ne kadar bu karakteri önceki Tekken oyunlarından tanıyor olsak da, bu sefer çok daha etkileyici durduğunu belirtmemiz gerekiyor. Hayvanlardan ilham alan ilginç dövüş stili ile öne çıkan Lei Wulong ise oyuna eklenecek karakterlerden ikincisi.

The Walking Dead’in Negan’ı dövüşlere katılıyor.

Bandai Namco tarafından yapılan açıklama sırasında, ikinci sezon içeriği olarak sunulacak Tekken 7 karakterlerinden birisi öne çıktı. Paylaşılan tanıtım videosunun sonunda elinde beyzbol sopası tutan bir karakterin ortaya çıkıyor. Jeffrey Dean Morgan tarafından seslendirildiği not edilen bu karakter, ünlü televizyon dizisi The Walking Dead’den çıkarak bilgisayarlarınıza ve konsollarınıza geliyor. Belki de The Walking Dead dediğimiz anda bir dövüş oyununda yer alabilecek karakterleri aklınızda listelemeye başladınız, dilerseniz söyleyelim.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

The Walking Dead serisinin “düşman” karakteri olarak anılan Negan, yeni Tekken oyununun ikinci sezonu ile oyuncuların deneyimine sunulacak. Tanıtım videosunda bu karaktere dair herhangi bir çıkış tarihi veya oynanış içeriği bulunmadığını ise eklememiz gerekiyor. Yani karakterin oyuna nasıl entegre edildiğine ve ne tür bir deneyim sunacağına dair şu an için herhangi bir bilgi elimizde bulunmuyor. Geliştiriciler yeni sezonun çıkış tarihine dair herhangi bir bilgi paylaşmamış olsa da bir tür sezonluk geçiş bileti sunulacağını biliyoruz.


Tekken 7
   Haber  |  Öne Çıkanlar 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.