The Walking Dead Collection için yeni görseller yayımlandı

The Walking Dead Collection için yeni görseller yayımlandı

Bakalım yenilenmiş grafikler nasıl olmuş?

Telltale Games ve Skybound Entertainment iş birliğinde sadece PlayStation 4 ve Xbox One için piyasaya sürülecek olan The Walking Dead Collection için yeni görseller yayımlandı. Bu paketin içerisinde Telltale Games tarafından geliştirilmiş olan tüm The Walking Dead oyunları bulunacaktı. Yani; The Walking Dead: Season One, 400 Days, The Walking Dead: Season Two, The Walking Dead: Michonne ve The Walking Dead: A New Frontier oyunlarından bahsediyoruz. Ayrıca paketin fiyatı da 50 Dolar olarak açıklanmıştı. Peki, madem paketin içerisinde eski oyunlar var, neden görsel yayımlandı? Yeni bir şeyler mi var? Tabii ki. Çünkü bu paket içerisindeki tüm oyunlar, grafiksel olarak iyileştirilmiş olacak. Yayımlanan görsellerde de bu iyileştirmeler görünüyor zaten.

The Walking Dead Collection için yeni görseller yayımlandı

Yapılan açıklamalara ve bizlerin de kendi gözlerimizle gördüğümüzü göre, eski oyunlardaki kullanıcı arayüzü, The Walking Dead: A New Frontier oyununun arayüzüne benzeyecek. Ayrıca The Walking Dead Collection ile tüm oyunlarda daha detaylı ve yüksek çözünürlüklü objeler bulunacak. Işıklandırmalar da iyileştirilmiş olacak. İşin kötü tarafı ise, bu grafiksel iyileştirmelerin sadece The Walking Dead Collection içerisinde bulunacak olması. Yani, eğer bu paketin içerisindeki oyunlara sahipseniz, ayrıca güncelleme almayacaksınız. En azından biz şimdilik öyle biliyoruz.

Telltale Games bu seri ile inanılmaz güzel bir iş çıkarttı. Ben, bu ekibin neredeyse tüm oyunlarını oynadım ve duygusal olarak artık sınırı aştığım seri de The Walking Dead oldu. Buna rağmen, bizce oyuncular ikinci kez bu oyunları satın almamalı. Özellikle de 50 Dolar gibi bir fiyat etiketine. Evet, grafikler iyileştirildi, kullanıcı arayüzü değişti ama halihazırda sahip olduğum bir oyunun grafikleri iyileşti diye de 50 Dolar vermek bizce biraz ilginç geliyor. Keşke Telltale Games, oyunlara da ayrıca güncelleme sunsaydı. En azından bu paket, oyunlara sahip olan oyunculara biraz ucuza satılabilirdi.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın