Avatar
Yazar: Kaan GEZER, Editör Yazım tarihi: 01.11.2017

Telltale Games ve Skybound Entertainment, daha önce sızdırma bilgilerini sizlere aktardığımız The Walking Dead Collection paketini duyurdu. Yapılan duyuruya göre The Walking Dead Collection içerisinde tam 19 bölümlük bir The Walking Dead deneyimi bulunuyor. Bu paket, 50 Dolar fiyat etiketi ile sadece Xbox One ve PlayStation 4 oyuncularına sunulacak. Paket içerisinde The Walking Dead: Season One, 400 Days, The Walking Dead: Season Two, The Walking Dead: Michonne, ve The Walking Dead: A New Frontier oyunlarının tüm bölümleri bulunacak. Eğer kutulu almak isterseniz, The Walking Dead Collection tek bir disk ile gelecek. Son olarak, The Walking Dead: A New Frontier hariç paketi içerisinde bulunan tüm oyunların grafikleri de iyileştirilmiş olacak.

The Walking Dead Collection

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar listelerimize göz atabilirsiniz. Çünkü önümüzdeki günlerde, haftalarda ve aylarda bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi Ubisoft ekibinden gelen sürpriz bir oyunun inceleme yazısı ile tanıştıralım: Assassin’s Creed Origins inceleme.

Son olarak, ülkemize yeni girmiş ve dünya çapında da oldukça sevilen Black Desert Online oyunu hakkında her şeye ulaşabilmek için Black Desert Online rehberi, ipuçları, hızlı seviye atlama ve daha fazlası yazımıza göz atabilirsiniz. Tabii bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.