The Tribez oyunu Türkçe dil desteği ile Android’de

The Tribez oyunu Türkçe dil desteği ile Android’de

The Tribez İOS'dan sonra şimdi de Android için Türkçe dil desteği ile oyunseverleri bekliyor.

Mobil ve sosyal oyunlar pazarında dünyanın önde gelen şirketlerinden Game Insight, popüler oyunu The Tribez‘ı, Android’teki Türkçe dil desteği ile Türkiye’deki oyunseverlerin beğenisine sundu. Oyunseverler, daha önce iOS ve Facebook için Türkiye’de piyasaya sunulan The Tribez’ı şimdi de Google Play uygulaması olarak indirebiliyor.

The Tribez ile zamanda yolculuk yapacak olan oyuncular, kendilerini ilkel ada kabilelerinin yaşadığı eski çağlardan kalma bir dünyada bulacaklar. Bu renkli ve fantastik diyarda kabilelerin reisi olarak heyecan dolu anlar yaşayacak olan oyunseverler, kendi kurdukları kabilelerini yönetecekler.

Çeşitli araştırGI_TheTribez_Android_Screenshot_005malarla medeniyetlerini yükseltecek olan oyuncular, ilkel çamur kulübelerinden gelişmiş atölyelere, laboratuarlara kadar onlarca yapı ve dekoratif malzemeler ile köylerini inşa edebilecekler. Esprili, ayrıntılı animasyonlar ve yüzlerce görev ile oyuncuları en ince ayrıntısına kadar tasvir edilmiş ilkel bir dünyayaya davet eden “The Tribez”, kullanıcılara tarih öncesi devirleri deneyimleme fırsatı sunuyor.

İlkel dünyada, oyunculara keşfedebilecekleri farklı alanlar, peşinden gidecekleri maceralar ve gün yüzüne çıkarabilecekleri defineler vaat eden “The Tribez”, oyuncuların yaşam alanları kurma, kaynak yönetme ve toplayıcılık gibi becerilerini sınamakla kalmayıp; ayrıca zamanla yarışırken öfke dolu vahşilerden gelen saldırıları savuşturma reflekslerini de test ediyor.

Kabilenin seçilmiş kurtarıcısı ve ruhani lideri olarak, halkın üzerinde tam denetime sahip olan oyuncular; onları köy inşa etmeye, kaynak toplamaya, unutulmuş hazineleri ortaya çıkarmaya, karanlık mağaraları keşfetmeye, yiyecek-içecek gibi kişisel ihtiyaçlarını karşılamaya ve hatta arkadaşlık kurmaya yönlendirebiliyorlar.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın