The Sims 4 Seasons genişleme paketi hakkında bilgi verildi

The Sims 4 Seasons genişleme paketi hakkında bilgi verildi

Çıkışı üzerinden yıllar geçmesine rağmen yepyeni içerikler sunmaya devam ediyorlar.

2 Eylül 2014 tarihinden bu yana bizlerle birlikte olan The Sims 4, yepyeni bir genişleme paketine daha merhaba demeye hazırlanıyor. Electronic Arts ve Maxis, PC ve Mac platformları için The Sims 4 Seasons genişleme paketi müjdesi verdi. Yapılan duyuru ile, haberimize konuk olan genişleme paketinin içeriği, çıkış tarihi gibi konuları netlik kazandı. Görünüşe göre, oyunun genişleme paketini çok fazla beklemeyeceğiz. Zira, duyuru ile belirtilen çıkış tarihi, 22 Haziran 2018 tarihini işaret ediyor.

The Sims 4 Seasons genişleme paketi hakkında bilgi verildi

 

The Sims 4 Seasons genişleme paketi, 22 Haziran 2018’de bizlerle olacak

The Sims 4 Seasons genişleme paketi hakkında verilen bilgiler, sadece paketin çıkış tarihinden ibaret değil elbette. Aynı zamanda, genişleme paketinin bizlere ne gibi içerikler  sunacağı hakkında da birtakım bilgiler bulunuyor. Yolda olan genişleme paketi ile, oyunda 4 farklı mevsimi de fazlasıyla hissedebileceğimiz belirtildi. Yani, oyunda her 4 mevsimi de görsel olarak göreceğimiz gibi, tatiller, hava durumları ve aile aktiviteleri gibi önemli ayrıntılar da bizlerle olacak.

Örneğin kış mevsiminde, ailecek toplanıp kardan adam ve kar melekleri yapabileceğiz. İlkbahar mevsiminde, bir yağmurluk geçirip, su birikintileri üzerinde tepinebileceğiz. Yazın, çocuk havuzu ile serin kalabileceğiz. Sonbahar mevsiminde ise, bal toplayabileceğiz, yaprakların etrafında oynayabileceğiz ve daha nicesini yapabileceğiz. Sizlerle paylaşmış olduğumuz bu yeni içerikler, The Sims 4 Seasons genişleme paketi ile gelen içeriklerden sadece birkaç tanesi. Çıkışı üzerinden uzun bir süre geçmiş olmasına rağmen, oyuncular tarafından ciddi anlamda çok fazla istenen ve beklenen bu genişleme paketini bizlere ulaştırmış olmaları, açıkçası takdir edilmesi gereken bir durum.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın