Menü
https://leadergamer.com.tr/uncharted-4-multiplayer-modu-ek-paketi/
The Shield 16 Eylül 2016 22:00

The Shield önümüzdeki aylarda tekrar bir araya gelebilir

Survivor Series 2016 ve Royal Rumble 2017 işaret ediliyor.


CM Punk için 2012 senesinde kiralanmış kolluk kuvvetleri olarak WWE’ye ilk adımlarını atan Dean Ambrose, Seth Rollins ve Roman Reigns, yani The Shield, bu ilk adımlarını Survivor Series 2012’de atmışlardı. Uzun bir yenilmezlik serisi ile adlarından bolca söz ettiren The Shield, birkaç sene sonra Seth Rollins tarafından bozulmuştu ve o zamandan sonra bu 3 ismi The Shield olarak çok çok nadir bir şekilde görmüştük. Fakat görülen o ki, bu yenilmez grup geri dönüyor.

The Shield

Seth Rollins’in geçtiğimiz şovlarda yavaş yavaş “Face” bir karakter olması ile birlikte, tüm eski The Shield üyeleri artık WWE’de iyi karakter olarak bulunuyor. Dean Ambrose, SmackDown Live’da; Seth Rollins ve Roman Reigns ise Raw şovlarında bulunsa da The Wrestling Observer raporlarına göre WWE bu üçlüyü tekrar birleştirmek istiyor. Yayımlanan bu raporlara göre, eski ve başarılı bu grup Survivor Series 2016 ve Royal Rumble 2017 etkinlikleri için birlikte güreşecekler. Bu üçlünün ilk olarak Survivor Series 2012’de WWE’ye adım attıklarını göz önünde bulundurursak, WWE gerçekten böyle bir şey düşünüyor olabilir.

Söylediğimiz gibi, WWE sadece düşünüyor olabilir. Eğer böyle bir plan gerçekten varsa, yine de gerçekleşmeyebilir. Bunun nedeni ise, bu üçlüden bir tanesinin sakatlanması olabilir, bir şampiyonun sakatlanması ve bu üçlüden bir tanesinin yeni şampiyon olması olabilir. Yani her şey şimdilik sadece ihtimal. Fakat Survivor Series 2016 etkinliğine az bir süre kaldığını göz önünde bulundurursak, bu haberin doğruluğu çok kısa bir süre sonra belli olabilir.

Kaan GEZER Editör