Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 21.07.2020

The Red Door, Microsoft Store üzerinde oyuncuların karşılaşmış olduğu bir oyun. Fakat, detaylara baktığımızda çok daha fazla şey fark edebiliyoruz. Örneğin, yayımcı şirket kısmında Activision şirketi yer alıyor. Her ne kadar yönetici ekip bu oyunu kaldırmış olsa da, oyunun yanlışlıkla sızdırılmış bir şey olduğunu iddia ederek, oyunu araştıran oyuncular bambaşka şeyler buldu.

The Red Door

The Red Door, gelecek bir Call of Duty oyununun şirket içi Alfa sürümü olabilir

Oyunun açıklamasında, “Tek bir gerçekten daha fazlası var. Eğer cevap aramaya başlarsanız, her şeyi sorgulamaya hazır olun ve hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağını kabul edin. Kırmızı kapı bekliyor, kapıdan geçmeye cesaretin var mı?” şeklinde bir açıklama da yer alıyor.

Oyunun Call of Duty Black Ops Cold War olma ihtimali de bulunan kanıtlardan dolayı tartışılan bir olay. Bir grup veri araştırmacısı, oyunun mağaza sayfasında birtakım araştırma yaptı ve cidden ilgi çekici bilgilere ulaştı. Verilen bilgilere göre Black Sea, KGB, Miami, Moscow ve Tank adında çok oyunculu harita isimleri oyunda yer alacak haritaların kod isimleri ya da benzeri bir şey olacak. Dahası da, Steakout, Prisoner, Armada ve Revolution gibi görev isimleri de bulmayı başardılar.

Sadece bu kadardan ibaret de değil tabii ki bulgular. Aynı zamanda, PlayStation Store üzerindeki mağaza sayfasında oyunun içerik kimliği olarak COD2020INTALPHA1 ismi yer alıyordu. Activision da işin içinde olduğu için, bütün bu bulgulardan dolayı, bu oyunun Call of Duty Black Ops Cold War olduğu düşünülüyor. Henüz resmi bir açıklama olmadı fakat yakında yeni ve resmi bilgiler duyurulur diye düşünüyoruz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.