Avatar
Yazar: Furkan Yılmaz, Editör Yazım tarihi: 12.03.2021

Obsidian, bilim kurgu macerası The Outer Worlds oyununun ikinci genişleme paketi olan Murder on Eridanos ek paketinin, 17 Mart 2021 Çarşamba günü PC, Xbox ve PlayStation platformlarına geleceğini doğruladı. Geçen yılki Peril on Gorgon genişlemesinin ardından gelen Murder on Eridanos genişlemesinde oyuncular, Halcyon Helen'in katilini bulmaya çalışacak. Oyuncular, katili bulmak için bol fırtınalı, lüks bir tatil adasına yolculuğa çıkacak.

The Outer Worlds Murder on Eridanos ek paketinin içeriği neler?

Yeni Discrepancy Amplifier aracını kullanarak bulabileceğiniz ipuçları bu genişleme paketinde sizleri bekliyor. Gezegenin en büyük yıldızlarından bazıları da dahil olmak üzere; toplanacak ipuçları, sorgulanacak tanıklar ve yapılacak seçimler mevcut. Obsidian, seçim yaparak oyuna etki etme mekaniğini korumak istiyor. Geliştirici, PlayStation Blog'da, "Yanlışlıkla masum bir insanı suçlarsanız ne olacak? Kanıtsız, kötü bir dava sunacak mısınız? Başkaları nasıl tepki verecek? İnsanları bir şekilde cinayetten sorumlu olduğuna ikna etmeye çalışırsanız ne olur?" gibi sorular sordu.

Murder on Eridanos ek paketinin içerikleri ortaya çıktıkça yeni avantajlar ve yetenekler, yeni bilimsel silahlar, yeni zırh çeşitleri ve çeşitli yeni görevler de ortaya çıkıyor. Murder on Eridanos ek paketini, tek başına satın alabilirsiniz. Bu seçeneği tercih etmezseniz, haftaya yayımlanacak olan The Outer Worlds Expansion Pass ile de ek paketine sahip olabilirsiniz. Ek paket, 17 Mart 2021 Çarşamba günü PlayStation, Xbox ve PC platformlarına çıkacak.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.