Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 31.03.2019

PAX East 2019 etkinlikler esnasında, Obsidian ekibinin ellerinden beklemekte olduğumuz The Outer Worlds isimli yapım için yepyeni bir oynanış videosu gösterildi. Obsidian ekibi, merakla beklemekte olduğumuz The Outer Worlds için küçük bir görevden görüntüleri oyuncularla paylaştı. Nyoka ve Felix isimli iki karakterin bize, yani oyuncuya eşlik ettiğini, bu oynanış görüntülerinde görebiliyoruz. Elbette, yeni The Outer Worlds videosu ile sadece bu kadar şey gösterilmedi. Siz, hemen aşağıdaki oynanış görüntülerini incelerken, biz de size diğer ayrıntılardan bahsedelim.

Obsidian 20 dakikalık The Outer Worlds oynanış görüntüsü gösterdi

Hemen yukarıdaki The Outer Worlds oynanış görüntülerini izlediyseniz, detaylara geçebiliriz demektir. Fark etmişsinizdir muhtemelen videoyu izlerken, oyun içerisinde bizlere diyalog seçim şansı sunuluyor. Bunun yanı sıra, video esnasında, oyunda karşılaşacağımız silahların bir kısmı gösteriliyor. Oyun içerisindeki ganimet toplama sistemi, karakter özelleştirme sistemi ve oyuncuya sunulan genel özgürlük özellikleri de, video içerisinde mevcut. The Outer Worlds, Epic Store’a özel olacak 1 yıl boyunca. Yani, Steam için 2019’da değil, 2020 yılında çıkacak.

 

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.