Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 23.09.2019

GameInformer tarafından yepyeni bir video yayımlandı ve bu yayımlanan video, birçok oyuncunun merakla beklemekte olduğu The Outer Worlds isimli yapıma ait. Oyunu bekleyen oyuncuların mutlu olacağı bir video olduğunun altını çizmek gerek. Zira, 40 dakika gibi bir sürelik oynanış görüntüleri sunmakta. Hem de, fazlasıyla dolu dolu bir şekilde. Dilerseniz, öncelikle sizleri bu oynanış videosu ile baş başa bırakalım, sonradan detaylardan bahsederiz.

The Outer Worlds, dolu dolu oynanış ile karşımıza çıktı

Oyundan henüz haberdar olmayan oyuncular için de nasıl bir oynanış sunduğundan bahsedelim. The Outer Worlds, oyuncuların açığını yakalayan ve buna göre değişen oynanışlar sunan bir yapım. Oyun, oyuncuların yaptıkları şeyleri takip ediyor ve kötü oldukları, eksik oldukları alanlara odaklanıyor. Sunduğu oynanış ile de dikkat çekmekte olan bu yapım, 25 Ekim 2019 tarihinde, yani yaklaşık 1 ay kadar sonra biz oyuncuların huzurunda olacak.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.